Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

رییس پارک خراسان از ساختمان نوآوری و توسعه فناوری تربت حیدریه بازدید کرد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


دکتر رضا قنبری، رییس پارک علم و فناوری خراسان از ساختمان نوآوری و توسعه فناوری تربت حیدریه که به همت خیرین و بخش خصوصی و همکاری پارک علم و فناوری خراسان ایجاد شده است، بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از مرکز رشد فناوری تربت حیدریه؛ دکتر رضا قنبری روز پنجشنبه 12ام تیرماه سال جاری به اتفاق مسعود جمشیدیان، مدیر مرکز رشد فناوری تربت حیدریه، از ساختمان نوآوری و توسعه فناوری تربت حیدریه بازدید کرد و از نزدیک با مدیران شرکت های فناور مستقر در آن گفت و گو کرد و با دستاوردهای آنان آشنا شد.

در این ساختمان که به همت خیرین و بخش خصوصی و همکاری پارک علم و فناوری خراسان ایجاد شده است، پنج شرکت در حوزه الکترونیک و فناوری اطلاعات مشغول به فعالیت بوده و همچنین دارای فضای کار اشتراکی در حوزه فناوری اطلاعات و الکترونیک می‌باشد.

همچنین یک سالن جلسات جهت برگزاری دوره‌های آموزشی و جلسات در این مرکز احداث شده است. در حال حاضر بازسازی و بهسازی فضای فوق به اتمام رسیده و شرکت‌ها در حال استقرار در این فضا می باشند.

دکتر قنبری ضمن بازدید از شرکت‌های مستقر در این ساختمان و استعاع گزارش پیشرفت و دغدغه‌های آنان، نکاتی را جهت پیشرفت هرچه بیشتر شرکت‌ها به آنان ارائه کرد.

شایان ذکر است رئیس پارک علم و فناوری خراسان همچنین از اولین پایلوت پلنت تخصصی صنعت زعفران، یکی از شرکت‌های فعال نیز بازدید کرد.