Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

رئیس پارک علم و فناوری خراسان درخصوص اهمیت اقدامات صورت گرفته توسط خیرین و معین های اقتصادی تربت حیدریه؛
آن را الگویی ارزشمند در جهت توسعه فناوری در کشور برشمرد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


رییس پارک علم و فناوری خراسان، ضمن دیدار با معاون استاندار و فرماندار شهرستان تربت حیدریه و همچنین معین‌های اقتصادی توسعه فناوری شهرستان، از اقدامات صورت گرفته توسط خیرین و معین‌های اقتصادی در این حوزه ابراز خرسندی کرد و این گونه حرکت‌ها را در سال جهش تولید بسیار مثبت ارزیابی کرد و آن را الگویی ارزشمند جهت توسعه فناوری در کشور برشمرد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از مرکز رشد فناوری تربت حیدریه؛ در ابتدای جلسه مسعود جمشیدیان، مدیر مرکز رشد شهرستان تربت حیدریه به ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته توسط خیرین و معین‌های اقتصادی این شهرستان پرداخت.
مهنوس علی رستمی، معاون استاندار و فرماندار شهرستان ضمن تاکید بر پیشرو بودن شهرستان در عرصه نوآوری و توسعه فناوری، ورود معین‌های اقتصادی در حمایت از این عرصه را یک ضرورت خواند و تاکید کد: با یک تعامل دوجانبه می‌توان ضمن بهره‌مندی از ظرفیت معین‌‌های اقتصادی در حمایت از توسعه فناوری و شرکت‌های فناور، فعالان عرصه فناوری را نیز جهت حل مشکلات پیش‌روی معین های اقتصادی، به یاری آنان آورد.
همچنین دکتر رضا قنبری رئیس پارک علم و فناوری خراسان با حضور در بیت امام جمعه شهرستان، ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در پارک علم و فناوری خراسان و مرکز رشد شهرستان، خواستار حمایت از دست‌اندرکاران این حوزه و اطلاع رسانی اقدامات صورت گرفته به مردم شد تا باعث امید و انگیزه بیشتری در جامعه گردد.
حجت‌الاسلام والمسلمین عصمتی امام جمعه شهرستان نیز ضمن تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری در حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و فناور و تقدیر از اقدامات خوب صورت گرفته در این خصوص، آمادگی خود را جهت هرگونه حمایت از این شرکت‌ها اعلام کرد.