Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

مدیرعامل شرکت نیرو پژوهان مرصاد:
مسئولان، به تولیدات داخلی اعتماد کنید!

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


مدیرعامل شرکت نیرو پژوهان مرصاد عضو مرکز رشد انرژی پارک علم و فناوری خراسان گفت: شرکت ما در این سال‌ها توانسته خود را ثابت کند و رقیب کشورهای خارجی باشد. امیدواریم مسوولان و مدیران کشور، به محصولات تولید داخل، اعتماد بیشتری کنند.

عباس قاسم‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار پارک‌علم ‌و فناوری خراسان اظهار کرد: شرکت نیرو پژوهان مرصاد در سال ۹۴ رسما فعالیت خود را آغاز کرد. حوزه فعالیت شرکت شامل طراحی، ساخت و بازسازی قطعات توربین‌های گازی است. به فراخور نیاز، طراحی و ساخت توربین‌های کمپرسور متصل به توربین را دو نوع رفت‌وبرگشتی وگریز از مرکز برای ساخت قطعات یدکی در دستور خود کار خود قرار دادیم.

وی افزود: در حال حاضر عمده مشتریان ما نیروگا‌‌ه‌‌های گازی‌ و سیکل ترکیبی کشور هستند. همچنین شرکت‌های انتقال گاز و مناطق ده‌گانه گاز، پتروشیمی، شرکت لوله و مخابرات وزارت نفت و صنایع مس و فولاد نیز از مشتریان این شرکت هستند.

قاسم زاده ادامه داد: ما یک گروه R&D و کارگاهی داریم که قطعات را با استانداردهای مدنظر شرکت‌های درخواست کننده تولید و به مشتری تحویل مشتریان می دهد.

مدیرعامل شرکت نیرو پژوهان مرصاد ادامه داد: مواد اولیه شرکت از مواد سوپرآلیاژ است و دانش فنی خاصی در آن به کار رفته که این دانش فنی در اختیار تعداد خاصی از کشورها مانند آمریکا، آلمان، ژاپن و فرانسه است.

قاسم‌زاده ادامه داد: شرکت نیرو پژوهان مرصاد در این سال‌ها توانسته خود را ثابت کند و رقیب کشورهای خارجی باشد. امیدواریم مسئولان و مدیران کشور، به محصولات تولید داخل بیشتر اعتماد کنند.