Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

به همت شرکت فناوری اطلاعات پرنیا:
فروش و تخفیفات ویژه تیکتینگ هلپیکال برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


فروش و تخفیفات ویژه سیستم تیکتینگ هلپیکال، توسط شرکت فناوری اطلاعات پرنیا، عضو پارک علم و فناوری خراسان برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات؛ امروزه در جوامع انسانی، حجم قابل توجهی از رفت و آمد های درون و برون شهری، جهت رسیدگی به اموری اختصاص می یابند که در مدل های سنتی، چاره ای جز مراجعات حضوری برای انجام و پیگیری آن ها وجود ندارد. هر چند که این رفت و آمد ها نیز لزوماً با حصول نتیجه مطلوب همراه نبوده و شاید بعضاً نیاز باشد بارها و بارها این موضوع برای شهروندان، مشتریان و ارباب رجوع تکرار شود.

شرکت فناوری اطلاعات پرنیا به عنوان یک شرکت دانش بنیان عضو مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات پارک علم و فناوری خراسان، در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی خود در جامعه، با توجه به شیوع مجدد ویروس کرونا (COVID-19) و ابتلای تعداد زیادی از هموطنان عزیزمان به این بیماری، از تاریخ 28 ام تیر ماه 1399 تا اطلاع ثانوی، تخفیفات ویژه ای را برای آن دسته از کسب و کارها و سازمان هایی که با استفاده از نرم افزار تیکتینگ و مدیریت درخواست هلپیکال قدم مثبتی را برای کاهش رفت و آمدهای مراجعین و مشتریان خود در سطح شهرها و کمک به قطع شیوع این بیماری از طریق پاسخگویی های غیر حضوری و آنلاین بر خواهند داشت، ارائه می کند.

نرم افزارهای تیکتینگ (Ticketing) که به عنوان نرم افزار Help Desk نیز شناخته می شوند ، امروزه نقش بسزایی را در مدیریت ، مستند سازی و تسریع در مکاتبات درون سازمانی پرسنل با یکدیگر و نیز در ارتباط آنها با مشتریان ایفا می نمایند. هلپیکال (Helpical) یکی از محصولات موجود در این دسته از نرم افزارها است که با توجه به ویژگی های خود، برای استفاده در هر نوع ابعاد سازمانی، از استارتاپ ها و تیم های کوچک تا شرکت ها و سازمان های بسیار بزرگ می تواند به عنوان یک ابزار مفید و کاربردی مورد استفاده قرار گیرد. از این نرم افزار می توان در کاربردهای متنوع و مختلفی نظیر پشتیبانی آنلاین، صدای مشتری، پرسش و پاسخ آنلاین، مشاوره اینترنتی، ثبت شکایات، مدیریت گردش کار، مدیریت وظایف و اتوماسیون اداری استفاده نمود.

مشتریان محترمی که تمایل دارند در برنامه فروش ویژه هلپیکال شرکت کرده و این محصول دانش بنیان و بومی را خریداری نمایند، به سایت www.helpical.com مراجعه کرده و از تخفیفات در نظر گرفته شده در این برنامه و همچنین کدهای تخفیف آن بهره مند شوند.