Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

سومین دوره ارائه خدمات تخصصی مشاوره فنی و بازرگانی توسط مهندس خراط برگزار شد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


در راستای سلسله جلسات مشاوره فنی و بازرگانی به شرکت های عضو گروه انرژی؛ سومین دوره مشاوره با حضور مهندس خراط، مشاور رئیس و مدیر فن بازار شرکت ملی گاز ایران طی دو روز کاری ۱۴، ۱۵ مرداد ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از مرکز رشد فناوری انرژی؛ مهندس خراط به عنوان مدیر طبقه بندی و فن بازار شرکت ملی گاز ایران، در راستای کمک به داخلی سازی نیازمندی های صنعت نفت و گاز ایران همکاری نزدیکی با مجموعه های دانشی داشته و از این رو از سال 1396 تاکنون به عنوان مشاور فنی و بازار در حوزه صنعت گاز به تیم مشاوران پارک علم و فناوری خراسان پیوسته است. وی ضمن برگزاری سومین جلسه متمرکز مشاوره، از نزدیک با توان شرکت های متقاضی آشنا شده و به ارائه مشاوره جهت ورود و رشد بازار پرداخت.

 از جمله سرفصل هایی که در این دوره به آن پرداخته شد، می توان نحوه ورود به بازارهای هدف در حوزه صنعت گاز، بررسی چگونگی تمدید دوره عضویت در وندور لیست وزارت نفت، انواع روش های ورود اولیه به بازار صنعت نفت و گاز و ... را برشمرد.

در طی این جلسه که در محل مرکز رشد انرژی پارک علم و فناوری خراسان و با حضور نماینده مرکز رشد برگزار شد، شرکت های پدیده انرژی پارسیان، بهپویان امین منتظر و صنعت پروژه توس، پیشگامان دنیای کوارتز و افق انرژی صدرا به بیان مشکلات خود پرداختند و مهندس خراط نیز با راه حل های عملی جهت رفع مشکلات شرکت ها مشاوره داد.