Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

شرکت فنی و مهندسی نورون؛
بزرگترین شرکت‌ ایرانی در زمینه ردیابی خودرو و مدیریت ناوگان در کشور است

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


مدیرعامل شرکت ارغوان توس مشرق زمین گفت: از اهداف مورد توجه مدیران این شرکت طراحی، توسعه و تولید سیستم‌های حفاظتی و امنیتی مورد نیاز کشور با کیفیت بالا، مطابق با استاندارد‌های جهانی و همچنین با انگیزه ایجاد اشتغال و عدم وابستگی به کشور‌های خارجی بوده است.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان، مرتضی میرزایی اظهار کرد: شرکت ارغوان توس مشرق زمین از سال ۸۶ فعالیت خود را در زمینه سیستم‌های حفاظتی خودرو آغاز کرده است. در سال۹۴ این مجموعه را شکل داده و توانسته آن را محصول خود را به تولید انبوه برساند و در حال‌حاضر به بزرگترین شرکت‌ ایرانی در زمینه ردیابی خودرو و مدیریت ناوگان تبدیل شده است.

وی افزود: شرکت ارغوان توس مشرق زمین دارای ۳۰ نفر پرسنل است. همچنین ۱۵۰ نفر در نمایندگی‌های فروش سراسر کشور مشغول به کار هستند و حدود ۱۰ نفر نیز به صورت غیر‌مستقیم با این مجموعه همکاری می‌کنند. دستگاه دزدگیر ردیاب شرکت ارغوان توس به‌گونه‌ای طراحی شده که قادر است به چهار زبان انگلیسی، عربی، ترکی و فارسی به صورت سخنگو عمل کند. سخنگو بودن، این سیستم را منحصر به فرد کرده است.

میرزایی با اشاره به این‌که این سیستم از بهترین تکنولوژی روز دنیا و با فشرده‌سازی قطعات ساخته شده است، ادامه داد: یکی از اهداف مورد توجه مدیران این شرکت طراحی، توسعه و تولید سیستم‌های حفاظتی و امنیتی مورد نیاز کشور با کیفیت بالا، مطابق با استاندارد‌های جهانی و همچنین با انگیزه ایجاد اشتغال و عدم وابستگی به کشور‌های خارجی بوده است.

مدیرعامل شرکت فنی و مهندسی ردیاب نورون درخصوص ویژگی های ردیاب نورون گفت: سیستمی تمام اتوماتیک که نقش ردیاب و دزدگیر را به صورت یکپارچه برای خودروی شما رقم می زند. علاوه بر ویژگی های یک سیستم دزدگیر حرفه ای، از بستر مخابراتی شبکه موبایل و سرویس های مخابراتی SMS و GPRS استفاده می نماید تا آن را به یک دزدگیر بسیار پیشرفته تبدیل کند. همچنین این سیستم، مجهز به گیرنده جی پی اس است و امکان ردیابی خودرو را به شما می دهد.

این ردیاب پیشرفته ترین و کاملترین و باکیفیت ترین ردیاب در ایران می باشد که تمامی امکانات را در درون خود جای داده است. این ردیاب با تایید اداره صنعت معدن و تجارت، دارای استاندارد iso و تنها دارنده استاندارد خودرویی می باشد.

شایان ذکر است این شرکت صاحب امتیاز صادرات محصولات دزگیر و ردیاب هوشمند خودرو به کشور های عراق، افغانستان، گرجستان و مصر می باشد.

مدیرعامل شرکت ارغوان توس مشرق زمین با اشاره به اینکه کشور چین بزرگترین تولیدکننده ردیاب و دزدگیر است، تصریح کرد: تا قبل از افزایش قیمت دلار در ایران، وجود ردیاب‌های چینی توجیه اقتصادی داشت، اما اکنون این‌گونه نیست و محصولات ایرانی پیشکسوت‌تر شده‌اند.

میرزایی علت عدم اطمینان به شرکت‌های داخلی را ضعف در تبلیغات عنوان کرد و گفت: محصولات ایرانی به علت داشتن پشتیبانی بهتر می‌توانند جایگزین خوبی برای محصولات خارجی باشند و باتوجه به این‌که محصولات ایرانی براساس استاندارهای کشور طراحی می شوند، این ویژگی باعث شده که نسبت به رقبای خود در رتبه اول قرار بگیریم.

وی در خصوص حمایت‌های پارک علم ‌و فناوری خراسان خاطرنشان کرد: مرکز رشد حمایت‌های زیادی از ما کرده‌است، اما متاسفانه در زمینه بیمه تامین اجتماعی پرسنل مشکلاتی وجود دارد که همچنان در این زمینه‌ نیازمند حمایت هستیم. درواقع نقش پارک برای ما از همان ابتدای ورود به عنوان یک سکوی پرتاب‌کننده بود.