Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


زمان: چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۶۹

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری استان 80 فناوری توسط شرکت های پارک علم و فناوری خراسان عرضه شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، در نمایشگاه پژوهش امسال 43 شرکت فناور از شرکت های پارک علم و فناوری خراسان ، مخترعین و 80 فناوری عرضه شده در نمایشگاه حضور دارند .

در مراسم افتتاحیه که با حضور استاندار خراسان رضوی و دکتر علم الهدایی و هیئت همراه برگزار شد شرکت های دانش بنیان پارک علم و فناوری خراسان به معرفی محصولات خود پرداختند.

 رئیس پارک خراسان افزود : سه محصول رونمایی شده در زمینه تصفیه روغن و بازیافت دوباره آن و همچنین یک محصول در زمینه  تکثیر DNA در آزمایشگاه های کلینیکال برای اولین بار در ایران و ترانسفورماتور 72.5 کیلو ولت از تولیدات گروه صنعتی کیان ترانسفو می باشد. 

دستگاه تصفیه روغن محصول شرکت نیرونماد خراسان نسل جدید دستگاه های تصفیه روغن با افزایش 40% راندمان و افزایش 90% بازدهی حرارتی وافزایش راندمان فیلتراسیون گاززدایی باعث رطوبت زدایی بهتر روغن می باشد.

همچنین دستگاه ترموسایکلر جهت تکثیر DNA در آزمایشگاه های کلینیکال برای اولین بار در ایران متعلق به شرکت پدیده نوژن پارس رونمایی شد .

دستگاه ترانسفورماتور 72.5 کیلو ولت نیز از گروه صنعتی  کیان ترانسفو از دیگر محصولات رونمایی شده در این نمایـشگاه می باشد که با این تکنولوژی ایران نیز به جمع  7 کشور دارای این فناوری در دنیا پیوست.