Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


زمان: چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۶۹

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


پارک علم و فناوری خراسان با هدف توانمند سازی جوانان، فارغ التحصیلان، دانشجویان و افراد علاقه مند به نو آوری حول چالش های واقعی موجود، اولین ماراتن برنامه نویسی تلفن همراه مشهد را برگزار می کند.

این رویداد یک برنامه اموزشی و رقابتی حول موضوع برنامه نویسی بر بستر تلفن همراه است که در نهایت قراراست جوانان و دانشجویان علاقه مند به نوآوری بعد از اموزش، به ایده پردازی و ارائه راهکارهای خود پرداخته و محصولات و ایده های جدید خود را پیرو چالشهای واقعی در مشهد ارائه کنند.
چالشهای محوری این رقابت بر مبنای مسائل و نیازمندی های واقعی موجود در شهر مشهد انتخاب خواهد شد.

از اهداف این رویداد می توان به ایجاد توانمند سازی مخاطبین در حوزه های فنی و کسب وکار، ایجاد هیجان کارآفرینی، ایجاد فضای رقابت و توسعه فرهنگ نواوری و ایده پردازی، همچنین ایجاد ارتباط مابین متخصصین فنی ونیازهای بازار و سرمایه گذاران اشاره کرد.

جوایز تیم های برنده در این رویداد از این قرار است: 1- حمایت توسط مرکز رشد ICT پارک علم و فناوری خراسان  2- تندیس اولین ماراتن و 3- شش سکه تمام بهار آزادی به برگزیدگان خواهد بود.

پارک علم و فناوری خراسان این رویداد را با مشارکت سازمان فرهنگی شهرداری مشهد، دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه فردوسی واداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان رضوی برگزار می کند.

ضمنا گواهینامه آموزشی حضور در رویداد با لوگوی پارک علم وفناوری، دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه فردوسی مشهد به تمامی شرکت کنندگان اهداخواهد شد.

این رویداد در تاریخ 14 الی 16 بهمن ماه برگزار خواهد می شود.
جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت mpm.kstp.ir مراجعه نمایید.