Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


زمان: چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۶۹

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


رئیس پارک علم و فناوری خراسان‌رضوی گفت: در سال ۹۴ حدود ۲۴ میلیارد تومان تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان خراسان‌رضوی پرداخت شده است.
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری خراسان وبه نقل از تسنیم سید حسن علم الهدایی در مشهد‌مقدس اظهار داشت: صندوق نوآوری و شکوفایی برای حمایت از شرکت‌های دانش بنیان در سال گذشته تسهیلاتی در نظر گرفته بود.

وی افزود: صندوق نوآوری و شکوفایی با ساز و کار خود و با گرفتن برخی از ضمانت‌نامه‌ها این تسهیلات را به شرکت‌های دانش‌بنیان از ریز تا کلان اهدا کرده و اقداماتی را در دستور کار قرار داده است.

رئیس پارک علم و فناوری خراسان‌رضوی با اشاره به حمایت در نظر گرفته شده دولت برای شرکت‌های دانش‌بنیان بیان کرد: تا‌کنون ابلاغیه‌ای برای اختصاص بودجه به این بخش ارسال نشده اما صندوق نوآوری و شکوفایی در این حوزه اقداماتی را انجام داده و برای شرکت‌های دانش‌بنیان در این حوزه تسهیلاتی با سود مناسب در نظر گرفته می‌شود.

علم‌الهدایی با بیان اینکه صندوق نوآوری و شکوفایی اعتبار ویژه‌ای ندارد، خاطرنشان کرد: این صندوق با ساز و کار ویژه خود پرونده‌های متقاضیان را بررسی کرده و برای حمایت از شرکت‌های دانش بنیان در اختیار آنها قرار می‌گیرد.