Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


زمان: چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۶۹

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


مدیر مرکز رشد ICT پارک علم و فناوری خراسان رضوی گفت: برای اولین بار در کشور نخستین «ماراتن استارت آپی خدمات روان‌شناختی»، از تاریخ سی‌ام تیرماه تا اول مردادماه در مشهد برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم وفناوری خراسان علی جاهدی، مدیر مرکز رشد ICT پارک علم و فناوری خراسان رضوی طی نشست خبری که در مرکز خانه علوم تربیتی و روانشناسی برگزار شد، اظهار داشت: با همکاری سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد، خانه علوم تربیتی، روانشناسی و مشاوره مشهد و پارک علم و فناوری خراسان برای اولین بار در کشور نخستین «ماراتن استارت آپی خدمات روان‌شناختی»، به مدت سه روز از تاریخ سی‌ام تیرماه تا اول مردادماه در فرهنگسرای ترافیک مشهد برگزار می‌شود.
جاهدی با اشاره به هزینه۲۰۰ هزار تومان ثبت‌نام برای هر نفر در خصوص ثبت‌نام در این ماراتن گفت: ثبت‌نام از علاقه‌مندان از ۲۲ خردادماه آغازشده و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه میابد و حضور بیش از ۱۵۰ نفر در این رویداد پیش‌بینی‌شده است و عموم مردم می‌توانند در این رویداد ویژه شرکت نمایند.
وی در ادامه افزود: علاقه‌مندان به شرکت در این ماراتن می‌توانند از طریق سایت اینترنتی WWW.PSYCHOSTARTUP.IR ثبت‌نام کنند و جهت پاسخگوی به سؤالات احتمالی علاقه‌مندان شماره تماس‌های ۳۷۶۶۷۸۵۳ و ۳۷۶۶۷۳۵۱ – ۰۵۱ در نظر گرفته‌شده است.
مدیر مرکز رشد ICT پارک علم و فناوری خراسان رضوی درباره پیش رویدادهای این ماراتن گفت: پیش از برگزاری ماراتن «استارت‌آپی خدمات روان‌شناختی»، ۵ پیش رویداد با موضوعات «اشتغال در هزاره سوم»، «روانشناسی و کارآفرینی»، «خلاقیت و کارآفرینی»، «روش‌های تولید ایده در خلاقیت» و «استارت‌آپ چیست؟» برگزار می‌شود.
جاهدی در خصوص زمان‌بندی پیش رویدادها و ماراتون استارت‌آپی خدمات روان‌شناختی بیان کرد: اولین پیش رویداد در ۱۶ مهرماه سال گذشته برگزار شد و نیز آخرین پیش رویداد در ۲۴ تیرماه امسال برگزار می‌شود پس از پیش رویدادها «ماراتن استارت‌آپی خدمات روان‌شناختی» کلید می‌خورد.
وی با اشاره به برگزاری این رویداد در قالب ۲۰ کارگروه تصریح کرد: این ۲۰ کارگروه شامل کارگروه‌های تعلیم و تربیت، کودک، بازی‌درمانی، نوجوان و جوان ، مشاوره تحصیلی، سایکوتور، مشاوره گروهی مدرسه اشتغال ، رسانه و آسیب‌های نوپدید ، ازدواج، خلاقیت، تربیت جنسی و سکس تراپی، روان‌سنجی، خانواده و زوج‌درمانی، مشاوره دینی، مهارت‌های زندگی، روان‌درمانی، سای کو سینما، ، فرزند پروری و اختلال یادگیری برگزار می‌شود.
مدیر مرکز رشد ICT پارک علم و فناوری خراسان رضوی با اشاره به برگزاری این ماراتن در بستر اینترنت و فضای مجازی می‌باشد اظهار کرد: یکی از اهداف از برگزاری این ماراتن استفاده از فضای مجازی و حوزه دیجیتال است و درواقع فضای مجازی یکی از بسترهای اشتغال‌زا است که می‌توان به‌خوبی از آن بهره‌مند شد.
جاهدی در پایان بیان کرد: شرکت‌کنندگان در کنار دریافت خدمات روان‌شناختی نیز می‌توانند از ظرفیت شبکه‌های اجتماعی که ظرفیتی ویژه و ناگفته است به‌عنوان یک فرصت استفاده کنند.