Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


زمان: چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۶۹

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان ، در این مراسم معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ، مدیر کل صنعت معدن تجارت استان خراسان رضوی ، نمایندگان مردم نیشابور  در مجلس شورای اسلامی ، دادستان عمومی و انقلاب نیشابور ، فرماندهان و نیروهای نظامی و انتظامی ، جمعی از تولید کنندگان و خادمین صنعت و  مدیران دستگاه های اجرائی نیشابور و استان خراسان،پارک علم وفناوری و مرکز رشد نیشابور و دانشگاه های نیشابورحضور داشتند .
افتتاح این نمایشگاه با توجه به نام گذاری سال بنام اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل بنابه فرموده رهبر انقلاب  توجه ویژه به حمایت از تولید داخلی ، صنایع و شرکتهای  بزرگ و کوچک منطقه می باشد.
  این نمایشگاه از تاریخ 21 الی 25 تیرماه 95 در محل دائمی شرکت نمایشگاه های دائمی نیشابور و اردوگاه شهید رجایی دایر می باشد و مرکز رشد فناوری نیشابور بعنوان حامی نیز به همراه تعدادی از واحد های فناور این مرکز مشارکت دارد.
در طی این مراسم از غرفه مرکز رشد فناوری نیشابور و شرکتهای فناور بازدیدهای مختلفی توسط مدیران و مسولین استانی و شهرستانی ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و صاحبان صنایع صورت پذیرفت ضمن ابراز خرسندی و استقبال از حضور شرکتهای فناور و دانش بنیان این مرکز در این باره به بحث و تبادل نظر  پرداخته شد .