Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


زمان: چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۶۹

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


در بازدیدی که صندوق حمایت از صنایع الکترونیک امروز چهار شنبه 23 تیرماه ازشرکت های  پارک خراسان داشتند زمینه های همکاری بین صندوق و پارک خراسان بررسی شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان ، علی وحدت مدیر عامل صندوق حمایت از صنایع الکترونیک به معرفی مختصری از این صندوق پرداخت و گفت: هدف این صندوق توسعه کیفی و کمی حمایت‌ از جامعه بزرگ صنایع الکترونیک کشور است که در این راه باید از همکاری با سایر نهادهای دولتی مرتبط با این حوزه و نهادهای صنفی صنعتی سود جست.
وحدت افزود: این صندوق از سال 77 شروع به کار کرده وتاکنون موفق به حمایت از 1000 تا 2000 طرح شده است همچنین در سال گذشته حدود 150 میلیارد تومان تسهیلات صندوق بوده است.
مدیر عامل صندوق حمایت از صنایع الکترونیک همچنین گفت: سرمایه اولیه صندوق ٥٠ میلیارد ریال بوده و هم اکنون به 1250 میلیارد ریال افزایش یافته است.
وحدت بیان کرد: صندوق حمایت از صنایع الکترونیک بین 5 تا 15 درصد بسته به سطح فناوری و بالا بودن سطح فنی تسهیلات را به شرکتها می دهد .
وی افزود :این صندوق هدف نهایی خود را ارتقاء جایگاه صنایع الکترونیک به عنوان بزرگترین گروه فعال در زمینه صنایع پیشرفته و دانش بنیان در کشور همگام با اسناد کلان توسعه کشور می‌داند و امیدوار است با برخورداری از مساعدت تمامی فعالان صنایع الکترونیک کشور و تاییدات الهی در تحقق این هدف مهم مؤثر واقع گردد.
دکتر علم الهدایی رئیس پارک خراسان بیان کرد: پارک علم و فناوری خراسان آمادگی کامل دارد تا با صندوق حمایت از صنایع الکترونیک همکاری داشته باشد همچنین افزود : در پارک خراسان شرکت های قدرتمندی داریم که اگر بتوان با شرایط راحت تسهیلاتی را برای انها بوجود آورد نتایج مفیدی رادر صنعت الکترونیک خواهند داشت.