Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


زمان: چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۶۹

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


نمایشگاه هفته پژوهش با حضور دانشگاه های سراسر کشور، پارک های علم و فناور، دستگاه های اجرایی و... فعالیت خود را درمحل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان دکتر فرهادی وزیر علوم تحقیقات و فناوری به همران معاونان خود صبح یکشنبه 23/9/93 از نمایشگاه هفته پزوهش و غرفه های فعال بازدید کردند.

 

این نمایشگاه مجموعه‌ ای از کتابها، تجهیزات آزمایشگاهی، دستاوردهای انجمن‌ها و قطب‌های علمی، نشریات علمی و پژوهشی و توانمندی‌های پژوهشی دستگاه‌های اجرایی، از جمله محصولات ارائه شده در بخشهای مختلف است که در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

در این میان تولیدات شرکت های مجموعه پارک علم و فناوری خراسان که در راستای تجاری سازی علوم مختلف تلاش می کند، حضور پررنگی در این نمایشگاه ملی دارد. از جمله شرکت اکسیر گل سرخ با توانایی تولید داروها و طعم دهنده های گیاهی در اولین ساعات برگزاری نمایشگاه توانست نظر اساتید دانشگاهی و نواوران این حوزه را به خود جلب کرده و وارد مراحل همکاری شود.

همچنین سمینار اموزشی علمی هنری با عنوان بایدها و نبایدها در مذاکرات موثر در اولین روز هفته پزوهش با سخنرانی مهندس ارین رئیس انجمن همکاری های ایران و اژه ترکیه برگزار شد.

لازم به ذکر است: جشنواره جوان خوارزمی برای اولین بار در 26 آذرماه همزمان با هفته پژوهش و همکاری سازمان پژوهش‌های صنعتی و وزارت علوم برگزار می‌شود.