Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


زمان: چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۶۹

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان، محسن ملک ثابت، مدیرعامل شرکت شهر اندیشان توسعه اروین با اشاره به زمینه های فعالیت های این مجموعه در مدیریت شهری اظهار کرد: نسل اول دستگاه های مکانیزه شستشوی معابر تنها برای خطوط BRT طراحی و استفاده گردید، بعد ازآن نسل دوم پس از تولید و موفقیت نمونه قبلی معرفی گردید و در حال حاضر تصمیم به تولید نسل سوم تجهیزات مذکور با قابلیت نصب بر روی خودروهای 6-7 تن و افزایش راندمان شده است.

وی با شرح جزئیات سیستم های مکانیزه شستشو معابر گفت: نسل اول تنها قابلیت شستشوی دو طرفه BRT را دارا می باشد، اما نسل دوم علاوه بر اینکه، گارد ریل و علائم ترافیکی را هم شستشو می دهد، امکان نصب بر روی دستگاه نیسان را نیز دارا است.

محسن ملک ثابت افزود: زمانی که نسل اول دستگاه های مکانیزه شستشو تولید گردید، پیمانکاری مستقیم آن به مجموعه ما سپرده شد، اما در حال حاضر تنها فروشنده این تجهیزات به سازمان هایی از جمله شهرداری هستیم.

مدیرعامل شرکت شهر اندیشان توسعه آروین ضمن اشاره به خطرات و نیاز به تجهیزات روز در مدیریت شهری گفت: با توجه به اعلام نیاز مشتری و خطرات ناشی از شستشوی دستی نرده های میانی خیابان ها، هندریل ها و گاردریل های اتوبان ، معمولا جهت حذف نیروی انسانی از محیط پرخطر و افزایش راندمان و کارایی استفاده از تجهیزات الکترونیک به پیمانکاران توصیه می شود.

وی تصریح کرد: البته موارد مشابهی همانند این دستگاه در ایران تولید می شود اما هیچ کدام قابلیت های محصول ما را ندارند، به عنوان مثال دستگاه های مکانیزه شتسشو شرکت شهر اندیشان توسعه آروین، برای ارتفاع 1.30 متر ساخته شده است که علاوه بر علائم ترافیکی، جدول، هندریل و دیوار توانایی بکارگیری در تونل را هم دارند.

 

انتهای پیام/