Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


زمان: چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۶۹

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، زهرا کاوه، مدیرعامل شرکت گل کوه بینالود، درگفتگو با خبرنگار روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان اظهار کرد: این شرکت از سال 85 فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه دمنوش های گیاهی و با شعار پیشگیری بهتر از درمان آغاز کرد تا بتواند با خوش طعم سازی داروها و گیاهان دارویی ذائقه مصرف کنندگان را در این زمینه به سمت گیاهان طبیعی سوق دهد.

وی افزود: طبق بررسی هایی که توسط مجموعه گل کوه بینالود صورت گرفت، گیاهان دارویی با تغییراتی که می تواند در آن ها و بدون دستکاری دوز یا از بین رفتن خاصیت صورت بپذیرد، قابلیت خوش طعم سازی دارند تا برای عموم مردم قابل استفاده شوند.

کاوه ضمن اشاره به فعالیت های علمی این شرکت افزود: در حال حاضر با دانشکده داروسازی و دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد همکاری هایی در زمینه استفاده از مقالات تخصصی روز دنیا داشته ایم.

مدیرعامل شرکت گل کوه بینالود خاطر نشان کرد: این شرکت همچنین در نمایشگاه گیاهان دارویی تهران از 2 محصول جدید خود تحت عنوان قارچ دارویی گانودرما و محصول کارلا که دارای خواص درمانی متعدد است و برای کاهش قند خون نیز استفاده می شود، برای اولین بار در ایران رونمایی کرد.

کاوه تاکید کرد: یکی از اصلی ترین وجوه تمایز این شرکت با بقیه تولید کننده های دمنوش، خرید گیاهان دارویی مستقیما از خود کشاورز می باشد چرا که ارگانیک بودن از ابتدای فرآیند در دستور کار می باشد.

وی ادامه داد: همچنین کلیه محصولات تولید شده در این شرکت بر پایه مراجع علمی معتبر تهیه می شوند به عنوان مثال در فرمولاسیون ترکیبی گیاهان دارویی که در درمان بسیار مناسب می باشد، تمامی آن ها بر اساس کتاب قانون ابوعلی سینا و کتاب قرابادین کبیر تهیه گردیده است.

انتهای پیام/