Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


زمان: چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۶۹

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان، فرشید سفیدگران مدیرعامل شرکت فرهود گستر پارس ضمن اشاره به فعالیت های این مجموعه در زمینه مدیریت اطلاعات جغرافیایی اظهار کرد: مهم ترین سیستم نرم افزاری ارائه شده این شرکت، سامانه های رهیاب سخت افزاری و نرم افزاری قدرتمند برای ردیابی ناوگان حمل و نقل شهری است.

فرشید سفید گران افزود: یکی از کاربردهای این سامانه برای مدیران و سرپرستان فروش می باشد که محصولات و  بار آن ها توسط رانندگان به نقاط مختلف ایران و یا حتی خارج از کشور ارسال می شود و نهایتا بر اساس اطلاعات جغرافیایی امکان اطلاع از وضعیت بار آن ها در هر لحظه وجود دارد.

مدیرعامل شرکت فرهود گستر پارس خاطر نشان کرد: برخی از شرکت های ارائه دهنده خدمات حمل و نقل تمایل دارند تا بر اساس میزان کیلومتر طی شده نسبت به پرداخت دستمزد اقدام نمایند که از طریق این سامانه امکان اطلاع از کیلومتر دقیق پیمایش شده و زمانبندی حمل کالا وجود دارد.

وی ادامه داد: این سامانه به صورت یک نرم افزار تحت وب در اختیار مشتریان قرار می گیرد و به دو صورت قابل پیاده سازی است که می تواند بنا به درخواست مشتری یا  بر روی سرورهای شرکت فرهود گستر پارس میزبانی می شوند و یا مشتری اقدام به خرید نرم افزار می کند و میزبانی آن را عهده دار خواهد شد.

فرشید سفیدگران در مورد سایر فعالیت های این شرکت دانش بنیان خاطر نشان کرد: بر اساس 6 سال فعالیت تخصصی که در حوزه IT داشته ایم، تاکنون علاوه بر فروش سخت افزار، ارائه خدمات مشاوره هم به عنوان یکی از رکن های اصلی فعالیت شرکت به نهادهایی از جمله شهرداری مشهد دنبال شده است.

انتهای پیام/