Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


زمان: چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۶۹

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


به گزارش روابط عمومی مرکز رشد فناوری نیشابور ، صبح امروز  سرکارخانم چنارانی نماینده محترم مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی در صدر هیئتی از پارک علم و فناوری و مرکز رشد نیشابور بازدید کردند.

در این دیدار که جمعی از جوانان ، نخبگان و فناوران حضور داشتند در ابتدا دکتر شریعتی ضمن خوش آمدگویی به مهمانان به ویژه سرکارخانم خانم چنارانی به ارایه گزارشی از روند فعالیتهای مرکز پرداختند و با اشاره به دستاوردهای آخرین رویداد کارآفرینی استارتاپ ویکند نیشابور که آبان ماه امسال با همکاری دانشگاه نیشابور و در دانشکده هنر این دانشگاه برگزار گردید ، از تسهیل روند پذیرش تیم های برتر این رویداد در پارک علم و فناوری خبر داد.

سرکارخانم چنارانی با ابراز خرسندی از حضور جوانان و نخبگان نیشابوری در پارک علم و فناوری و مرکز رشد بر ضرورت تقویت این ارتباط و بهره مندی از ظرفیت های این مجموعه در جهت رشد و توسعه کسب و کارهای دانش بنیان تاکید کردند .

خانم چنارانی همچنین در گفت و گو با تیم های برتر و شرکت کنندگان رویداد کارآفرینی استارتاپ ویکند نیشابور که در این جلسه حضور داشتند ، تلاش، پشتکار و پیگیری را لازمه موفقیت در زمینه ایجاد کسب و کار های دانش بنیان با رویکرد توسعه و اعتلای بیش از پیش نیشابور به دست این جوانان نخبه و فناور دانسته و درهمین راستا با ارایه راهکارها و پیشنهاداتی ، خاطر نشان کردند که در این زمینه مساعدتهای لازم را در جهت اجرایی کردن این ایده ها  بکار خواهند بست .

تیم های برگزیده سومین رویداد کارآفرینی نیشابور با بیان اینکه پس از رویداد با مراجعه به مرکز رشد فناوری نیشابور و بهره مندی از تجربه و تخصص مشاوران و منتورهای محترم رویداد و کارشناسان مرکز در صدد ثبت ایده و مدل کسب و کار خود در سامانه فرآیندهای پارک علم و فناوری خراسان هستند به ارایه چالشهای پیش روی خود برای راه اندازی و توسعه کسب و کار فناورانه خود پرداختند.

در پایان خانم چنارانی و همراهان از شرکتهای فناور مرکز رشد فناوری نیشابور بازدید کردند و از نزدیک با روند تولید محصولات و خدمات فناورانه آشنا و مدیران و عوامل این شرکتها به بحث و تبادل نظر و ارایه راهکارهای لازم در جهت پیشبرد اهداف و توسعه فناوری در نیشابور و منطقه پرداختند.