Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


زمان: چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۶۹

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان ، دکتر سید حسن علم الهدایی در دیدار با مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی و هیات همراه با بیان این مطلب گفت : شرکت های دانش بنیان استان هر فکر ، ایده و دانش را تبدل به محصول می کنند برای اینکه در جامعه مورد استفاده قرار بگیرد .

وی افزود : خوشبختانه نیروهای کارآمد و تحصیل کرده در شرکت های دانش بنیان پارک علم و فناوری خراسان فعالیت می کنند که توانایی های خود را در ارائه محصولات فناور به دستگاه های اجرایی استانی و کشوری اثبات کرده اند .

رئیس پارک علم و فناوری خراسان ادامه داد : با توجه به شناسایی نیازها این مجموعه توانایی های لازم را به لحاظ نرم افزاری ، سخت افزاری در جهت ارائه طرح های دانش بنیان با هزینه های کمتر و کیفیت بالاتر از نمونه های خارجی با سازمان ها ، نهادها و ارگان های دولتی علی الخصوص اداره کل بهزیستی خراسان رضوی دارا می باشد .

حمیدرضا پوریوسف مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی هم در این جلسه ، اطلاع رسانی و آگاه بخشی ، طراحی راهنمای مشارکت های نوین ، ایجاد اشتغال زایی جامعه هدف و استفاده از فناوری های نوین در توانمندسازی معلولین را از جمله نیازهای مورد تایید این سازمان و همکاری و ورود شرکت های دانش بنیان پارک علم و فناوری خراسان عنوان کرد .

وی خاطرنشان کرد : با توجه به توانمندی ها و فعالیت شرکت های دانش بنیان پارک علم و فناوری خراسان امید آن می رود که با تشکیل کارگروه های متخصص اداره کل بهزیستی استان در حوزه های مختلف بتوانیم از این توانمندی ها به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم .

لازم به ذکر است در این جلسه همچنین محمد هنرور مدیرعامل اتوماسیون اداری حسیب و امیرحسین ساغروانی مدیرعامل شرکت آروین به معرفی دستاوردهای خود و شرایط همکاری با اداره کل بهزیستی خراسان رضوی پرداختند.