Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


زمان: چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۶۹

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان ، محمد جواد مالکی ، مدیرعامل شرکت  بزرگمهر منیر سورن با بیان این مطلب گفت : شرکت ما در مهرماه 1394 تاسیس شد و از زمان آغاز استارت‌آپ ، حدود 2 سال می‌گذرد که در این بین حمایت پارک علم و فناوری خراسان از شرکت در تحقق اهداف کوتاه مدت و بلند مدت بسیار مؤثر بوده است .

وی افزود : طرح شاخص و محوری شرکت ، ایده استارت‌آپ بود که در حوزه مهندسی پزشکی و زمینه قلب و عروق است و هم‌اکنون مرحله تست را با همکاری دانشکده علوم‌پزشکی و بیمارستان امام رضا (ع) پشت‌سر گذاشته ایم و در آغاز مرحله تجاری‌سازی قرار دارد .

مدیرعامل شرکت  بزرگمهر منیر سورن ادامه داد : در این مدت فعالیت بر روی طرح‌هایی از قبیل سیستم اتوماسیون خطوط توزیع شرکت برق گلبهار و اتوماسیون چاه‌های آبفای شهری و روستایی کار کردیم.

محمد جواد مالکی اضافه کرد : مشاوره‌ها و راهنمایی‌های پارک علم و فناوری خراسان  در زمان مذاکره با ارگان‌های مختلف برای شرکت های تازه تاسیس که تجربه برگزاری جلسات بزرگ را ندارند، خیلی مفید است.

وی با اشاره به مشکلات شرکت های دانش بنیان خاطرنشان کرد : قطعا اولین مسئله، بحث مالی شرکت ها است و دغدغه بعدی فضای کسب و کار می باشد که امیدواریم با حمایت بیش از پیش مسولان این مهم نیز برطرف شود .

مدیرعامل شرکت  بزرگمهر منیر سورن ، میزان کارآفرینی در واحد تولیدی ، سطح درآمد شرکت و  تولید محصولاتی که علاوه بر عدم خروج ارز از کشور سبب ورود ارز به کشور شود را ازجمله شاخصه هایی تبدیل شدن به یک شرکت دانش بنیان دانست .

محمد جواد مالکی با بیان اینکه محصولات شرکت ما نمونه خارجی ندارد عنوان کرد : درحال حاضر کشور چین روی تجهیزات پزشکی خیلی موفق عمل کرده است و اعتماد جامعه جهانی پزشکی رو توانسته جلب کند.

وی در پایان گفت : افزایش جذابیت‌های طرح و نوآوری موجود ، سرمایه‌گذاری بر روی ایده‌های نو ، تقویت تیم R&D و افزایش تبلیغات را از مهترین اهداف شرکت بزرگمهر منیر سورن برشمرد .