Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


زمان: چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۶۹

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان،  صبح امروز همایش پیاده روی در محوطه پارک علم و فناوری خراسان به مناسبت گرامیداشت 12 بهمن با حضور بیش از 100 نفر از پرسنل پارک علم و فناوری خراسان ، پژوهشکده علوم و صنایع غذایی و شرکت های مستقر در پارک و همچنین دو تن از آتش نشانان  سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد در پارک برگزار شد .

مریم نعمتی ، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان در ابتدای این مراسم ، گرامیداشت ورود تاریخی رهبر کبیر انقلاب اسلامی در 12 بهمن 1357 ، بالا بردن روحیه نشاط در بین پرسنل ، مسولین  و همچنین زنده نگهداشتن یاد و خاطرات شهیدان  آتش نشان علی الخصوص شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو را از اهداف برگزاری این همایش عنوان کرد .

در ادامه برنامه رضا حیدری از کارشناسان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد به آموزش نحوه استفاده از کپسول های آتش نشانی در زمان حریق پرداختند و بر لزوم داشتن تجهیزات اتفاء حریق در منازل و خودروها تاکید داشتند .

برپایی نمایشگاه تجهیزات تخصصی یک آتش نشان ، مسابقه خاموش کردن شعله های حریق ، قرعه کشی و تجلیل از رضاحیدری وسرکار خانم جلایی از آتش نشانان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از دیگر برنامه های این همایش پیاده روی بود .