Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


زمان: چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۶۹

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان ،  حمیدرضا عدالتی ، مدیرعامل شرکت دانش بنیان آرشام صنعت توس با بیان این مطلب گفت : شرکت آرشام صنعت توس در سال 1385 با تولید قطعات خودرویی گروه صنعتی خودرو سازی سایپا کار خود را آغاز کرد که تبدیل شدن به برندی معتبر در عرصه های بین المللی از جمله اهداف و استراتژی های مدنظر تیم اجرایی شرکت می باشد .
    
وی ادامه داد :  شرکت در سال 1388 به تولید کننده مطرح در تولید قطعات ماشینکاری دقیق و سازه های بزرگ و دقیق در حوزه دریائی و هوافضا تبدیل شد ؛ به گونه ای که بیش از 200 نوع محصول در این شرکت طراحی و یا ساخته شده است که در تمامی این سالها نوآوری در محصولات در سر لوحه کار قرار داشته است تا در سال 1390 با شروع کار در خط 2 قطارشهری مشهد، این شرکت وارد حوزه حفاری نیز شد .

مدیرعامل شرکت دانش بنیان آرشام صنعت توس اضافه کرد : در این سالها ضمن تامین تجهیزات مورد نیاز خط 2 و سپس خط 3 قطار شهری مشهد ، مایحتاج تونلهای انتقال آب کانی سیب در استان آذربایجان غربی و ....  از افتخارات این شرکت به حساب می آید .

عدالتی خاطرنشان کرد : از دیگر دستاوردهای شرکت دانش بنیان آرشام صنعت توس در حوزه حفاری می توان به دستگاه ترینچر (کانال کن) اشاره کرد که دستگاهی است که علاوه بر عملیات حفاری کانال با سرعت 250 متر بر ساعت، عملیات ریگلاژ کانال، تولید خاک سرند شده و کابل گذاری را انجام دهد.

وی همچنین افزود : شرکت آرشام صنعت توس در کنار سه حوزه حفاری، هوافضا و صنایع دریایی در حوزه ساخت ماشین آلات خاص تولید ، تجهیزات طوط ریخته گری اتوماتیک و راه اندازی خط تولید ریگولاتور گاز ، تجهیزات و ماشین آلات بازیافت و خطوط تولید قطعات خودرویی نیز کارنامه درخشانی دارد.
 
مدیر عامل شرکت دانش بنیان آرشام صنعت توس با اشاره به حمایت های پارک علم و فناوری خراسان از شرکت های دانش بنیان خاطرنشان کرد :  مهیا کردن فضای شرکت در  پارک ، طرحهای حمایتی در حوزه معافیت مالیاتی و حمایت در بخش تسهیلات مالی از جمله همکاری های مسئولین پارک علم و فناوری خراسان با شرکت های دانش بنیان است.

عدالتی همچنین در پایان گفت : شرکت دانش بنیان آرشام صنعت توس از ظرفیتهای بالائی در حوزه کارهای نوآورانه درعرصه هواو فضا ، صنایع دریایی و حوزه حفاری برخوردار است و امیدواریم با بکارگیری از نیروهای متخصص و بومی به روند روبه رشد خود ادامه دهیم و با تولید محصولات فناورانه و خاص رقیبی سرسخت برای کشورهای چین ، روسیه و آمریکا در حوزه های مذکور  باشیم .