Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


زمان: چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۶۹

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان ،  شهردار منطقه ١٠ و هیأت همراه ایشان از شرکت های دانش بنیان پارک علم و فناوری خراسان بازدید کردند و با معاونین پارک در جهت همکاری های متقابل بحث و گفتگو کردند.

در ابتدای این جلسه مهندس اکبر امینی معاون فناوری و نوآوری پارک خراسان با اشاره به اینکه از زمان تأسیس پارک تاکنون بیش از ٦٠٠ شرکت فناور مورد حمایت پارک قرار گرفته اند خاطرنشان کرد : در حال حاضر ٢٣٥ شرکت فناور و مراکز رُشد در پارک خراسان مستقر می باشند که طبق قانون أز إمکانات و تسهیلات پارک بهره مند می شوند .

وی افزود : حجم قرار دادهای فروش محصولات فناور این شرکت ها طی دوسال گذشته به ١٥٠٠ میلیارد ریال می رسد که امیدواریم با پیشترفت های موجود و نیازسنجی بازار فروش محصولات نسبت به چند وقت اخیر رُشد چشمگیری را شاهد باشیم .

معاون فناوری و نوآوری پارک خراسان همچنین اضافه کرد : محصولات شرکت های دانش بنیان می تواند نیازهای فناورانه دستگاه های اجرایی استان را برطرف سازد و در صدد هستیم بتوانیم این مهم را در استان نهادینه کنیم .

حسینقلی زاده مقدم شهردار منطقه ١٠ نیز در این نشست گفت : قطعأ می توانیم از توانمندی های شرکت های دانش بنیان در جهت تسریع و تکمیل پروژه های شهرداری استفاده کنیم و انشالله در گام نخست بوستان دانش منطقه ١٠ را هم برای بهره مندی از تجهیزات و محصولات فناورانه شرکت های دانش بنیان در نظر گرفتیم .

درادامه مدیران عامل شرکت های منشور فناوری فردایرانیان ، ماموت ، کیمیا ایرانیان ، دقت و طراحی نو به معرفی محصولات فناورانه خود در جهت همکاری با شهرداری مشهد پرداختند .

لازم به ذکر أست همچنین در پایان   شهردار منطقه ١٠ و هیأت همراه ایشان به همراه  معاونین پارک از شرکت های دانش بنیان کاوش صنعت توس و آهار پارک علم و فناوری خراسان بازدید کردند و از نزدیک با تجهیزات و محصولات تولیدی آنها آشناشدند.