Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


زمان: چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۶۹

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل پارک علم و فناوری خراسان، صبح امروز دکترعموعابدینی رئیس مرکز پژوهشهای فناوری های نوین در مهندسی علوم زیستی دانشگاه تهران، هیأت همراه و مهندس طبسی مدیرعامل شرکت دانش بنیان سامان دارو با رئیس و معاونین پارک علم و فناوری خراسان در خصوص همکاری های دوجانبه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در ابتدای جلسه دکتر سید حسن علم الهدایی ‎رئیس پارک علم و فناوری خراسان با اشاره به اینکه بیش از 141 شرکت دانش بنیان در خراسان رضوی فعالیت می‌کنند، گفت: اغلب این شرکت‌ها با پارک علم و فناوری در ارتباط هستند، تعدادی از آن‌ها در پارک علم و فناوری‌ و تعدادی نیز در شهرک صنعتی استقرار یافته‌اند و در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، داروسازی و ... دستاوردهای ارزشمندی را بر جای گذاشتند و مشکلات ملی را حل و در سطح بین‌المللی نیز فعالیت می کنند.

در ادامه دکترعموعابدینی رئیس مرکز پژوهشهای فناوری های نوین در مهندسی علوم زیستی دانشگاه تهران اظهار داشت: ایجاد بستر خادمان علم و فناوری حرم مطهر رضوی، بالابردن ظرفیت فناوری کل کشور و ایجاد شرکت های Hi Tech ( تکنولوژی بالا) سه وظیفه اصلی مرکز پژوهش های فناوری های نوین در مهندسی علوم زیستی در اقتصاد دانش بنیان می باشد.