Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان از پروژه های در دست اجرای گروه انرژی بازدید کرد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی به همراه هیاتی از مدیران این مجموعه، از آخرین پروژه های در دست اجرای شرکت های عضو گروه انرژی پارک علم و فناوری خراسان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از مرکز رشد انرژی؛ حسن افتخاری مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان ضمن برگزاری جلسه با رئیس پارک علم و فناوری خراسان، از پروژه های مشترک در دست اجرا و آخرین دستاورد پروژه های قبلی بازدید کرد.

در این بازدید که با حضور هیاتی از مدیران شرکت گاز استان در تاریخ 28 مرداد ماه 99 و با هدف تعمیق همکاری مشترک صورت گرفت، معصومه ذاکریان مدیر پردیس انرژی پارک علم و فناوری خراسان ضمن معرفی توانمندی های این گروه، موضوعات پیشنهادی درخصوص افزایش همکاری را ارائه کرد.

در این خصوص، مدیرعامل شرکت گاز استان ضمن اعلام شروع پروژه ای با هدف استفاده از تکنولوژی های به روز شده در صنعت گاز و تدوین و اصلاح استاندارد قدیمی در این حوزه، از استقبال این شرکت جهت استفاده حداکثری از توانمندی شرکت های فناور به عنوان تقاضای این مجموعه ابراز خرسندی کرد.

پیشنهادهایی از جمله استفاده حداکثری از توان علمی کارشناسان و بازنشستگان شرکت گاز به عنوان منتورینگ واحدهای فناور، ارائه راهکارهای پیشنهادی جهت تامین مالی و تعریف پروژه و تدوین گواهی انطباق استاندارد از جمله موارد مطرحه در این جلسه بود.

گفتنی است بازدید از پروژه سیستم دیسپاچینگ و مانیتورینگ یکپارچه شرکت بهپویان، پروژه پژوهشی ساخت دستگاه بوسنجی شرکت نوین افزار، سیستم مستندسازی اطلاعات فنی تجهیزات مورد استفاده در صنعت گاز و خط تست اکوستیک شرکت صنعت پروژه از جمله پروژه های طرح شده در این بازدید بود.

در نهایت مقرر شد جلسات فنی در قالب جلسات مشترک بعدی پیگیری گردد.