Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


پروژه مانیتورینگ دیتاسنتر DCIM شرکت افرانت توسط واحد فناور دنیای هوشمند آوا مستقر در مرکز رشد فناوری گناباد اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از مرکز رشد فناوری گناباد؛ پروژه DCIM شرکت افرانت شهر تهران شعبه مرکزی، توسط شرکت دنیای هوشمند آوا مستقر در مرکز رشد فناوری گناباد اجرا گردید.

مهدی شیدایی مدیرعامل شرکت دنیای هوشمند آوا گفت: طی فعالیت و ورود به بازار درخواستهای شرکتهای بزرگ نسبت به انجام پروژه مانیتورینگ دیتاسنتر DCIM ارائه شده است و در گام دوم فعالیت، شرکت افرانت شرکت حاضر در فرابورس ایران که به ارائه خدمات دیتاسنتر، رایانش ابری و تجارت الکترونیک به وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و موسسات متعدد دولتی، نیمه دولتی و خصوصی می پردازد ، متقاضی شد.

وی افزود: با توجه به این نکته که تمامی محصولات سخت افزاری و نرم افزاری توسط این شرکت طراحی و ساخته شده، پس از طی کردن پروسه ارزیابی، مذاکرات فنی و مالی و در رقابت با برندهای ایرانی و خارجی، توانست اجرای پروژه مانیتورینگ دیتاسنتر(DCIM) شرکت افرانت را از آن خود نماید.

شیدایی در ادامه گفت: در این پروژه اطلاعاتی از قبیل: دما، رطوبت، کلیه اطلاعات و پارمتر های اندازه گیری برق، اطلاعات و وضعیت بانک خازنی، یو پی اس ها، ترانس های برق، دیزل ژنراتورها، MK2200 و مواردی اختصاصی برای دیتا سنتر افرانت تجهیز، ثبت و راه اندازی گردید.

این شرکت محصولات سخت افزاری و نرم افزاری با مزایا و توانمندی های خاص و دانش بومی برای کلیه دیتا سنترها، مراکز اداری، تجاری، صنعتی و مسکونی ایران و کشور های همسایه پیشنهاد می شود و صادرات محصولات با نام تجاری ovio به واسطه چند زبانه بودن نرم افزار در حال تحقق است .

در پایان امید است این شرکت با ورود به بازار جهانی به رقیبی مطرح برای برند های خارجی تبدیل شود.