Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

همزمان با فرارسیدن هفته دولت،

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


آموزشگاه فنی و حرفه ای فراکوچ با ارائه خدمات آموزشی با تدوین و ثبت استاندارد شایستگی «کوچینگ توسعه فردی و کسب و کار» به منسبت هفته دولت افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از مرکز رشد فناوری های فرهنگی و زیارت، همزمان با فرارسیدن هفته دولت، مراسم افتتاحیه آموزشگاه فنی‌وحرفه‌ای آزاد فراکوچ در تاریخ 2 شهریورماه 1399 با حضور جمعی از مسئولین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، اداره کل آموزش فنی‌وحرفه‌ای خراسان رضوی، مرکز آموزش فنی‌وحرفه‌ای شماره 6 مشهد، پارک علم و فناوری خراسان و انجمن مراکز اطلاع‌رسانی، مشاوره و خدمات کارآفرینی خراسان رضوی برگزار شد.

آموزشگاه فراکوچ به عنوان زیرمجموعه مؤسسه توسعه مربی‌گری فراکوچ، فعالیت‌های آموزشی خود را پوشش می‌دهد. در حال حاضر، این آموزشگاه در رشته‌های امور اداری و امور مالی و بازرگانی فعالیت خود را آغاز نموده است. یکی از دستاوردهای ارزشمند این مجموعه، تدوین و ثبت استاندارد «کوچینگ توسعه فردی و کسب و کار» در سازمان فنی‌وحرفه‌ای کشور است که آموزشگاه‌های فنی‌وحرفه ای آزاد را قادر می‌سازد در صورت احراز شرایط لازم، به‌صورت رسمی به آموزش مهارت کوچینگ در سطح کشور اقدام نمایند.