Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

نماینده شرکت Phakarin تایلند از شرکت های پردیس انرژی پارک خراسان بازدید کرد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


نماینده شرکت Phakarin تایلند به منظور درخواست همکاری با شرکت های عضو، از شرکت های پردیس انرژی پارک علم و فناوری خراسان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از مرکز رشد فناوری انرژی؛ نماینده شرکت Phakarin تایلند از شرکت های پردیس انرژی پارک خراسان بازدید کرد.

در طی این بازدید که از شرکت های دانش بنیان کاوش صنعت، طاها قالب توس و خدمات نیروگاهی آهار صورت گرفت، ضمن معرفی محصولات و خدمات، این شرکت ها به ارائه توانمندی های خود پرداختند و راه‌های همکاری مشترک مورد بررسی قرار گرفت.

بازدیدهای صورت گرفته با هماهنگی ابوالفضل خراط، مشاور تخصصی پارک علم و فناوری خراسان در زمینه انرژی و با هدف توسعه بازار شرکت های پردیس انرژی در سطح بین المللی صورت گرفت. وی افزایش این تعاملات را راهی برای جهانی شدن شرکت های پارک خراسان نامید.

شرکت Phakarin که در کشور تایلند مستقر می باشد به صورت تخصصی در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی فعالیت گسترده دارد.

شایان ذکر است در پایان و در جلسه ای با حضور دکتر رضا قنبری، رئیس پارک علم و فناوری خراسان، به تبادل نظر درخصوص توسعه صادرات شرکت های فناور و دانش بنیان پرداخته شد. در این جلسه مهندس ایوبی مهم ترین مشکل شرکت های دانش بنیان در سطح ملی را ضعف در بازرگانی شرکت ها دانست. در همین راستا دکتر قنبری به برنامه ها و فعالیت های پارک در جهت رفع این ضعف اشاره نمود.