Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

هیئت مدیره صندوق پژوهش و فناوری سلامت از شرکت های حوزه تجهیزات پزشکی بازدید کردند

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد به همراه مدیرعامل صندوق سلامت ثامن و مدیر شتاب دهنده پرتقال و جمعی از مدیران دانشگاه علوم پزشکی، روز سه شنبه اول مهر ماه سال جاری از شرکت های داریا دانش بارثاوا، ایمن موج توس و آرون زیست طب بازدید کرد و طی جلسه ای محصولات سایر شرکت های فناور و دانش بنیان پارک علم و فناوری درحوزه فناوری سلامت معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از پردیس فناوری جامع، دکتر تفقدی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد به اتفاق دکتر فرهادی مدیرعامل صندوق سلامت ثامن، دکتر ممیزان مدیر مرکز رشد فناوری سلامت، جمعی از مدیران حوزه معاونت پژوهش و فناوری و عقیلی، مدیر شتاب دهنده پرتقال از شرکت های داریا دانش بارثاوا، ایمن موج توس و آرون زیست طب بازدید کردند.

در این بازدید و جلسه که با حضور دکتر رضا قنبری رئیس پارک علم وفناوری خراسان، مهندس داود تفضلی معاون توسعه واحدهای فناور، مهندس اکبر امینی، معاون حمایت و پشتیبانی فناوری و جمعی از شرکت های فناور و دانش بنیان حوزه سلامت پارک برگزار شد، مهندس سیادتی مدیر پردیس جامع فناوری پس از عرض خیر مقدم، خلاصه ای از فعالیت های پردیس جامع در حوزه سلامت را ارائه کرد. سپس شرکت های حوزه سلامت پارک علم وفناوری خراسان پس از معرفی خود به بیان مشکلات و چالش های خود در این حوزه پرداختند.
در ادامه دکتر تفقدی از قول مساعد دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای پرداخت مطالبات به شرکت های فناور و دانش بنیان، بررسی ویژه مشکلات این شرکت ها در دانشگاه و زیرمجموعه های مرتبط و پیگیری موردی و سیستماتیک مشکلات شرکت ها در وزارت بهداشت خبر داد.
دکتر فرهادی نیز ضمن استقبال از طرح ها و محصولات شرکت های حوزه سلامت مستقر در پارک، به معرفی خدمات صندوق سلامت ثامن در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی پرداخت.
در پایان مهندس عقیلی مدیرعامل شتاب دهنده پرتقال از انعقاد تفاهم نامه مشترک این شتاب دهنده با صندوق سلامت خبر داد و خدمات این شتاب دهنده و مدل های تعاملی که این شتاب دهنده با شرکت های می تواند داشته باشد را شرح داد و برای مشارکت با شرکت ها اعلام آمادگی کرد.
شایان ذکر است شرکت های ارتوپدی اراد طب توس، تجهیزات پزشکی دایا دانش، ارسک یکتا تجهیز، مبتکران نوین پزشکی سپر، نیاکان رونق پارس، کارن افزار، بزرگمهر منیر سورن، کیان گسترش سلامت آسیا، تجهیزات پیشرفته درمان توس، سنجش از دور و مدیریت داده سامد و تابان اندیش برجیس در این جلسه حضور داشتند و خدمات و محصولات خود را معرفی کردند.