Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

نشست دورهمی فصلی شرکت های مرکز رشد فناوری نیشابور برگزار شد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


نسشت فصلی دورهمی شرکت ها و واحدهای فناور مرکز رشد فناوری نیشابور در فضایی دوستانه با حضور مدیران و پرسنل شرکت ها و واحدهای فناور و با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و در فضای باز در منطقه گردشگری بوژان در باغ رستوران مجلل برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از مرکز رشد فناوری نیشابور، علیرضا شیرازی مدیر مرکز رشد فناوری نیشابور، ضمن خوش آمدگویی و ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه در راستای افزایش تعاملات و نیز آشنایی بیشتر شرکت ها و واحدهای فناور مرکز رشد فناوری نیشابور، به بیان نکات ضروری و حائز اهمیت برای شرکت ها و واحد های فناور درخصوص فرآیندهای موجود در پارک علم و فناوری خراسان و مرکز رشد نیشابور پرداخت.

در ادامه این نشست مدیران شرکت های مرکز رشد فناوری نیشابور ضمن معرفی ایده محوری و محصولات شرکت، به ارایه گزارشی مختصر از دستاوردهای مختلف در حوزه های اشتغال، کارآفرینی و درآمدزایی شرکت فناور خود پرداختند و با حوزه فعالیت های یکدیگر در راستای افزایش همکاری های مشترک آشنا شدند.

در این نشست، حیدری کارشناس صندوق پژوهش و فناوری خراسان رضوی ضمن معرفی این صندوق به ارایه بسته های مختلف حمایتی ویژه شرکت های فناور پرداخت و آخرین آیین نامه های موجود را عنوان کرد.

همچنین مهندس سید ایمان شریعتی، مدیر مرکز خدمات توسعه کسب و کار پارک علم و فناوری خراسان به بیان اقدامات و برنامه های این مرکز با محوریت توسعه بازار ویژه شرکت های فناور پرداخت و با اشاره به آخرین تغییرات موجود در چارت سازمانی این حوزه، تعاملات بیشتر شرکت های فناور با مرکز خدمات توسعه کسب و کار را مثبت دانست.

مهندس حسینیان نژاد و مهندس خواجه پور، به ترتیب سرپرست اداره توسعه بازار و پیمان ها و مسئول دفتر مالکیت فکری پارک خراسان نیز که از سخنرانان این دورهمی بودند، با تشریح وظایف حوزه مرتبط، ضمن آشنایی با شرکت های مرکز رشد نیشابور به ارایه راهکارهای مناسب در این بخش ها پرداختند و خواستار تشکیل جلسات مدون و تخصصی به منظور انجام بررسی های دقیق تر و ارایه برنامه های اجرایی متناسب شدند.

همچنین می افزاید در این جلسه به پاس زحمات سال ها مدیریت سید ایمان شریعتی، مدیر سابق مرکز رشد فناوری نیشابور، با اهدای گل و هدایایی نفیس از سوی ستاد و شرکت های فناور عضو این مرکز رشد، از وی تقدیر و تشکر به عمل آمد. خاطر نشان می نماید، نشست دورهمی فصلی شرکت های مرکز رشد فناوری نیشابور، به دلیل شیوع کرونا ویروس و رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، در باغ رستوران مجلل منطقه گردشگری بوژان نیشابور در فضایی باز و مفرح برگزار گردید.