Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

مدیر مهندسی کارخانه صنایع معدنی فولاد سنگان خراسان از شرکت پدیده انرژی پارسیان بازدید کرد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


در راستای انتخاب شرکت پدیده انرژی پارسیان به عنوان واحد نمونه تحقیق و توسعه استان سال ۹۹، مدیر واحد مهندسی کارخانه صنایع معدنی فولاد سنگان خراسان به همراه مسئولین واحد تحقیق و توسعه از شرکت پپکو بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از روابط عمومی شرکت پپکو؛ محمد رضا سبزواری مدیر واحد مهندسی کارخانه صنایع معدنی فولاد سنگان خراسان به همراه مسئولین واحد تحقیق وتوسعه به منظور ایجاد زیرساخت های مناسب جهت رشد و اجرای طرح های پژوهشی در راستای رفع نیازهای علمی و فنی مورد نیاز شرکت صنایع فولاد و نیز گسترش تعاملات و استفاده از ظرفیت های منطقه ای و استانی از شرکت پدیده انرژِ پارسیان بازدید کرد.

سبزواری ضمن معرفی کامل فعالیت شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان خراسان، هدف از بازدید را الگوبرداری از بنگاه های موفق جهت پی‌ریزی فرآیند تحقیق و توسعه عنوان کرد.  

قابل توضیح است شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان خراسان وابسته به شرکت فولاد مبارکه اصفهان می باشد که به منظور تامین مواد اولیه صنعت فولاد کشور تاسیس و کارخانه گندله سازی به عنوان اولین و بزرگترین گندله ساز با ظرفیت اسمی 5 میلیون تنی در شرق کشور، با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در مرداد ماه 1396 افتتاح گردید.