Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم از مرکز رشد فناوری نیشابور بازدید کرد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


دکتر رحیمی شعرباف، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از مرکز رشد فناوری نیشابور و شرکت های فناور مستقر در این مرکز بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از مرکز رشد فناوری نیشابور، دکتر رحیمی شعرباف، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از مرکز رشد فناوری نیشابور بازدید نمود.

در ابتدای این بازدید علیرضا شیرازی، مدیر مرکز رشد فناوری نیشابور با ارایه گزارشی به مهمترین اقدامات و دستاوردهای مرکز رشد نیشابور و شرکت های دانش بنیان و فناور عضو این مرکز رشد از بدو تاسیس تا به امروز اشاره کرد و با توجه به ضرورت حمایت از کارافرینان و صاحبان ایده و کمک به استقرار تیم ها و شرکت های فناور متقاضی در مرکز رشد، با توجه به کمبود فضای اداری موجود، خواستار توجه ویژه در این زمینه شد.

در ادامه مدیران شرکت ها و واحدهای فناور ضمن معرفی محصولات و خدمات فناورانه، به بیان چالش های پیش رو در حوزه فناوری و کارآفرینی پرداختند.

دکتر رحیمی شعرباف نیز در این نشست با ابراز خرسندی از حضور در مرکز رشد فناوری نیشابور و آشنایی با شرکت های فناور، ضمن مثبت ارزیابی کردن فعالیت های صورت گرفته تا کنون، افزایش تعداد شرکت های دانش بنیان در شهرستان نیشابور را یکی از ضروری ترین اقدامات پیش روی مرکز رشد به عنوان یکی از متولیان اصلی این حوزه برشمرد و با توجه به افزایش میزان متقاضیان استقرار در مرکز رشد، کمک به توسعه فضای فیزکی مرکز رشد نیشابور را خواستار شد.

در این برنامه معاون برنامه ریزی فرماندار و رییس و معاونین دانشگاه نیشابور نیز حضور داشتند.

همچنین در انتهای این بازدید با همراهی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نیشابور و جمعی از مسؤلین دستگاه های اجرایی، از افلاک نمای خیام نیشابور بازدید به عمل آمد.