Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

شرکت مبنا توس به عنوان شرکت همکار در پردیس انرژی پارک خراسان پذیرش شد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


با موافقت کارگروه تخصصی فناوری پارک علم و فناوری خراسان شرکت خدمات تعمیرات و نگه داری نیروگاه ها - مبنا توس با موفقیت در پردیس انرژی پارک پذیرش شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از پردیس فناوری انرژی؛ پیرو درخواست پردیس انرژی پارک علم و فناوری و هماهنگی های صورت گرفته توسط معاونت توسعه فناوری، جلسه کارگروه تخصصی فناوری پارک در تاریخ ۶ آبان سال جاری در محل دفتر سجاد با حضور اعضای این کارگروه برگزار شد.

در ابتدای جلسه مهندس داوود تفضلی، معاون توسعه فناوری پارک به ارائه شرایط و ضوابط پذیرش شرکت های پسارشد در پارک پرداخت و سپس دکتر رضا قنبری، رئیس پارک خراسان، احکام اعضای جدید را به ایشان اهدا کرد.
اعضای کارگروه تخصصی فناوری در پردیس انرژی به شرح ذیل می باشند:

  1. جناب آقای مهندس رسولیان
  2. جناب آقای مهندس مس فروش
  3. جناب آقای مهندس منبتی
  4. جناب آقای دکتر داوری
  5. جناب آقای دکتر مختاری
  6. جناب آقای مهندس مروی
  7. جناب آقای مهندس امینی
  8. جناب آقای مهندس تفضلی
  9. سرکار خانم مهندس ذاکریان

پس از آن حجت کوهکن، مدیر کارخانه شرکت مبنا توس، به معرفی و ارائه دستاوردها و توانمندی های این شرکت پرداخت و به سوالات اعضا پاسخ داد. در نهایت اعضا با پذیرش این شرکت در بین شرکت های همکار با پردیس انرژی موافقت کردند.

شرکت مبنا توس که با ایده محوری ساخت، بازسازی و تعمیرات ماشین ها دوار در پارک علم و فناوری خراسان پذیرش شد، از سال 1383 کار خود را آغاز نموده است و دارای 7 محصول دانش بنیان در همین زمینه می باشد.

در نهایت شهرام ذکری مدیرعامل شرکت شاخص صنعت پارس نیز که از شرکت های پسارشد (همکار) و عضو پردیس انرژی می باشد، برنامه های توسعه محصولات جدید را ارائه کرد و با تخصیص زمین در فضای کالبدی پارک برای این شرکت موافقت شد.