Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

تفاهم نامه همکاری فی مابین پارک خراسان و کمیته امداد امام خمینی (ره) منعقد شد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


تفاهم نامه همکاری فی مابین پارک علم و فناوری خراسان و کمیته امداد امام خمینی(ره) با هدف افزایش و ترویج فرهنگ نوآوری و کمک به مددجویان منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از مرکز نوآوری و شکوفایی خلاقیت، تفاهم نامه همکاری فی ما بین پارک خراسان و کمیته امداد امام خمینی (ره) با حضور سید مهدی هاشمی، فرماندار مشهد مقدس، حبیب الله آسوده، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) و دکتر رضا قنبری، رئیس پارک علم و فناوری خراسان و دیگر مسئولین و با هدف افزایش و ترویج فرهنگ نوآوری و کمک به مددجویان در روز ۱۴ آبان ماه ۱۳۹۹ امضا شد.

این تفاهم نامه با پیگیری های نرجس علم الهدایی مدیر مرکز نوآوری و شکوفایی خلاقیت پارک خراسان به سرانجام رسید.

در این جلسه پیرامون چالش ها و خدمات قابل ارائه به مددجویان بحث و گفت و گو شد و شیوه های ارائه خدمت به مددجویان بررسی گردید.

دکتر قنبری فعالیت ها و خدمات ارائه شده توسط پارک علم و فناوری خراسان به شرکت ها و موسسات فناور و دانش بنیان را طی گزارشی ارائه کد.

آسوده نیز منعقد شدن این تفاهم نامه را امری بسیار مثبت برشمرد و از افزایش همکاری ها بین کمیته امداد و پارک خراسان ابراز امیدواری نمود.

در این جلسه هاشمی، نشست مشترک کمیته امداد با پارک علم و فناوری استان به منظور توانمندکردن مددجویان تحت حمایت را اقدام مبارکی دانست و اعلام کرد: فرمانداری دستگاه حاکمیتی و نظارتی است اما برای رفع موانع و هماهنگی بین دستگاه ها و ارگان ها جهت تسهیل بخشی، همکاری لازم را خواهیم داشت.