Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

چهارمین جلسه کمیته فناوری مرکز رشد فناوری گناباد در سال جاری برگزار شد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


پذیرش دو شرکت در دوره های رشد مقدماتی و رشد از مصوبات چهارمین جلسه کمیته تخصصی مرکز رشد فناوری گناباد بود.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از مرکز رشد فناوری گناباد؛ چهارمین جلسه کمیته تخصصی فناوری این مرکز درروز شنبه 17 آبان ماه با رعایت پروتکل های بهداشتی به دو شیوه آنلاین و حضوری برگزار شد.

در ابتدای جلسه حسین تقوی مدیر مرکز رشد فناوری گناباد به ارایه دستور کار جلسه و معرفی شرکتهای متقاضی و گزارشی از روند اقدامات انجام شده شرکت سحاب صنعت فکر طلایی برای ورود به دوره رشد پرداخت.

در ادامه  تیم های متقاضی به ارائه و معرفی محصول تولیدی در قالب فایل پاورپوینت پرداختند و اعضای کمیته نیز سوالات خود را مطرح نمودند.

در نهایت با ورود هسته فناور با مدیریت رضا دهقان و با ایده محوری طراحی و تولید دسته سیم کویل خودرو با قابلیت تقویت برق به دوره رشد مقدماتی موافقت شد.

همچنین با ورود شرکت سحاب صنعت فکر طلایی با ایده محوری ساخت تجهیزات کشاورزی- ترنچر، دنباله بند و... با مدیریت ناهید احسان به دوره رشد، موافقت به عمل آمد.

در پایان مدیر مرکز رشد افزود؛ در سال جاری چهار جلسه کمیته فناوری برگزار و 12 درخواست اعم از متقاضیان ورود به دوره رشد مقدماتی، دوره رشد، تمدید دوره و افزایش اعتبار مطرح شده است.