Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


مدیر توسعه کسب و کار پارک علم و فناوری خراسان گفت: نمایشگاه مجازی هفته پژوهش و فناوری به صورت تالار و پنل‌های گفت‌وگو و وبینار در سایت فن‌بازار استان برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان؛ مهندس سید ایمان شریعتی صبح امروز در نشست خبری هفته پژوهش و فناوری خراسان رضوی که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، درخصوص نحوه برگزاری مجازی نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری سال 1399 اظهار کرد: نمایشگاه مجازی تجربه جدیدی در کل کشور محسوب می‌شود. برگزاری مجازی نمایشگاه به صورت سراسری، تجربه ای است که با توجه به شرایط جدید وارد آن شده‌ایم. حتی شرکت‌هایی که در این نمایشگاه فعالیت دارند تجربه جدیدشان است و در حال طی یک فرایند گذار در این مرحله است.

مدیر توسعه کسب و کار پارک علم و فناوری خراسان تصریح کرد: پیش از این بستر fanbazar.ir در خراسان رضوی وجود داشت که پروژه فن‌بازار استان را دنبال می‌کرد. فرصت خوبی فراهم شد تا بستر نمایشگاه‌های دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار را که هر سال به صورت حقیقی برگزار می‌شد به سایت فن‌بازار استان متصل کنیم تا به مجموعه‌ای تبدیل شود که در آینده نیز بتوان از آن بهره‌مند شد.

شریعتی در ادامه خاطرنشان کرد: شرکت‌کنندگان می‌توانند دستاوردها، تصاویر، فیلم‌های تصویری و فایل‌های خود را در این سایت بارگذاری کنند. تاکنون 40 مجموعه ثبت‌نام غرفه خود را انجام داده‌‌اند و از ظهر روز جاری بستر سایت در دسترس تمام شرکت‌کنندگان قرار خواهد گرفت. تا فردا و یا پس فردا حجم قابل توجهی از ثبت‌نام‌ها و چیدمان شرکت‌کنندگان در سایت انجام خواهد شد.

وی با اشاره به رویدادهای مجازی گفت: رویدادهای مجازی در قالب تالارها و پنل‌های گفت‌وگو را به صورت وبینار پیش‌بینی کرده‌ایم. سخنران و کارشناس به صورت حضوری در محل، استقرار می‌یابند و در قالب تالارها و پنل‌های گفت‌وگو ارائه می‌شود.

مدیر توسعه کسب و کار پارک علم و فناوری خراسان بیان کرد: از روز جاری نخستین پنل مجازی آغاز خواهد شد. مخاطب به صورت مجازی ثبت‌نام می‌کند. در بخش وبینارها، لزومی برای حضور فیزکی سخنران‌ها در محل نمایشگاه وجود ندارد. از همین رو از اساتید و سخرانان خارج از کشور نیز استفاده شده است. تا کنون حدود 58 وبینار و تالار گفت‌وگو ثبت‌نام شده و لیست آنان بسته شده است. تقویم برنامه‌ها در کانال‌های مجازی منتشر شده است.