Khorasan Science and Technology Park (KSTP)


زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


روز چهارم و پنجم گفت‌وگوهای ویژه هفته پژوهش و فناوری استان با برگزاری ۶ تالار گفت‌وگو به پایان رسید.

روز سوم با برگزاری سه تالار گفت‌و‌گو به پایان رسید. در روز چهارشنبه، 26 آذر ماه، در نخستین تالار گفت‌وگو دکتر ابراهیم دانشی‌فر تحت عنوان‌ "مدیر در نقش کوچ" به گفت‌و‌گو نشست. در این نشست پیرامون مسائل اجرای تعامل و بازی‌های هدفمند و آشنایی مدیران با ابزارهای جدید و قدرتمند صحبت شد.

همچنین درادامه مهندس رخصت در تالار "فرصت‌های توسعه برای صنعت نساجی" و دکتر حسین زمانی در تالار "آشنایی با نشان طیب فرآورده‌های غذایی و سامانه کیفیت طیب" به گفت‌و‌گو نشستند.

در روز چهارم، دکتر ابراهیم دانشی‌فر، معاون پژوهشی دانشگاه در تالارهای "فناوری زنجیره بلوکی (بلاکچین) و کاربردهای سازمانی آن" به همراه دکتر وفایی جهان، عضو هیئت علمی گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد مشهد و دکتر قاضی خانی، عضو هیئت علمی گروه کامپیوتر دانشگاه امام رضا (ع) و در تالار "بازخوانی تجربیات سنگاپوردر توسعه و درس‌های آموختی" به همراه دکتر رجوعی، رییس دانشگاه امام رضا (ع) و دکتر مرادی رییس دانشگاه آزاد خراسان شمالی به گفت‌وگو نشست.

همچنین در ادامه دکتر راضیه نیازمند، مدیرکارآفرینی و ارتباط با جامعه در تالاری با عنوان "نشست تخصصی از پژوه تا صنعت در حوزه صنایع غذایی" به همراه دکتر سید مهدی زیارت‌نیا، عضو هیئت علمی گروه زیست فناوری به گفت‌وگو نشستند.