Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

مدیرعامل شرکت پروتئین نوترکیب طاها:
ارائه محصولات حوزه سلامت و محیط زیست، زمینه ساز کسب عنوان پژوهشگر برتر شد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


سید امید رعنائی سیادت در گفت‌وگو با روابط عمومی پارک علم‌وفناوری خراسان اظهار کرد: شرکت طاها به عنوان پژوهشگر برتر صنعت در بیست و یکمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری برگزیده شد و این اتفاق به‌دلیل ایجاد مراکز تحقیقاتی دانشگاهی منحصر به فرد مورد نیاز کشور، ارائه محصولات و دستاوردهای مهم در حوزه سلامت و محیط زیست بوده است.

وی افزود: شرکت پروتئین نوترکیب طاها به عنوان یک شرکت دانش‌بنیان در زمینه تجهیزات پزشکی و در پارک علم و فناوری خراسان فعالیت دارد. از محصولات دیگر این شرکت می‌توان به دستگاه اندازه‌گیری قند‌خون، نوار مخصوص گلوکومتر، استنت‌های قلبی و آنزیم‌های صنعتی اشاره کرد. همچنین دو شرکت دیگر در حوزه تولید واکسن پنتاوالان و واکسن مننژیت مشغول فعالیت‌اند که در پارک پردیس مستقر هستند.

رعنائی ادامه داد: امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا تصمیم گرفته شد تا نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری به صورت آنلاین برگزار شود که از نظر بنده بسیار موفق عمل کرد و ما در این زمینه تجربه عالی کسب نمودیم.

مدیر عامل شرکت پروتئین نو ترکیب طاها تاکید کرد: پارک علم ‌و فناوری خراسان در ایجاد زیرساخت‌ها، ارتباط و شناخت ما تاثیر بسزایی داشته و توانسته به ما کمک‌های شایانی داشته باشد. همچنین ما با دریافت مشوق‌ها و مزیت‌ها توانسته‌ایم بدون دغدغه و به راحتی مسیرهای سخت را طی کنیم.