Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها از پارک علم و فناوری خراسان بازدید کرد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


مدیرعامل صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها از پارک علم و فناوری خراسان و تعدادی شرکت های فناور و دانش بنیان آن بازدید کرد و با مسئولین این پارک به گفت‌وگو نشست.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از مرکز توسعه کسب و کار؛ سیدایمان شریعتی مدیر مرکز توسعه کسب و کار پارک ‌علم ‌و فناوری خراسان در خصوص این بازدید اظهار کرد: در راستای استقاده موثر از ظرفیت های سرمایه گذاری و مشارکت در شرکت های فناور، پارک علم‌وفناوری روز پنجشنبه 2 بهمن ماه سال جاری، میزبان دکتر سدیدی مدیرعامل صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها بود.

این بازدید به همراهی دکتر خدامرادی مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت سرمایه صبا و اعضای هیئت مدیره این شرکت و نیز دکتر نیل فروشان مدیرعامل شرکت نوآوران توسعه ملی طی شد.

بازدید از شرکت های فناور داریا دانش بارثاوا، تولید کننده تجهیزات نوین پزشکی، شرکت کارن افزار هوشمند، تولید کننده کانکتورهای پیشرفته صنعتی، شرکت مطلق کاران شرق، تولید کننده تجهیزات و ابزار نوین هیدرولیک انجام پذیرفت و مهمانان از نزدیک محصولات و ظرفیت های تخصصی این شرکت ها را مشاهده نموده و در ارتباط با برنامه های توسعه و تجاری سازی محصولات با فناوران به گفتگو نشستند. همچنین بازدید از آزمایشگاه هوشمند سازی و دیسپاچینگ انجام پذیرفت و پروژه ها و ظرفیت موجود در این مرکز تحقیقاتی برای هیات بازدید کننده تشریح گردید.

در جلسه نهایی ظرفیت های شرکت اکسیررایانه صبا در حوزه داده کاوی و هوشمند سازی ارائه گردید و ظرفیت های کلی پارک علم و فناوری خراسان در ارتباط با سرمایه گذاری و جلب مشارکت سرمایه گذاران توسط دکتر رضا قنبری، رئیس این پارک مطرح شد.

شایان ذکر است در انتها مقرر شد در فاز اولیه، منتخبی از شرکت های آماده سرمایه پذیری توسط مدیریت توسعه کسب و کار برای جذب سرمایه به کارگزاران مربوطه معرفی شوند.