Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

دفترفروش دو واحد فناور مرکز رشد فناوری گناباد در ایام دهه مبارک فجر افتتاح شد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


دفتر فروش واحدفناور توسعه کشاورزان هوشمند دانیار با برند کاداب و شرکت دنیای هوشمند آوا با برند اویو در ایام مبارک دهه فجر افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان و به نقل از مرکز رشد فناوری گناباد؛ در دومین روز از دهه مبارک فجر دفتر فروش واحد فناور توسعه کشاورزان هوشمند دانیار و واحد فناور دنیای هوشمند آوا  مستقر در مرکز رشد فناوری گناباد، در فضایی بالغ بر 400 متر مربع در خیابان امام خمینی (ره)  گناباد افتتاح گردید.

مراسم افتتاحیه با حضور حجت الاسلام صادقی امام جمعه شهرستان، مهندس قربانی فرماندار گناباد و مدیران سایر دستگاههای اجرایی با اعتباری بالغ بر 3000 میلیون ریال برگزار شد.

در این مراسم دانیال حافظ مدیر ارشد واحد فناور توسعه کشاورزان هوشمند دانیار، ضمن خوشامدگویی گفت: شرکت کاداب با ورود به برنامه جلوگیری از تورم و ثبات قیمت ها گام بلندی در جهت اقتصادی پایدار برخواهد داشت و هدف از بستر ایجاد شده، رساندن محصولات با قیمت مناسب به دست مصرف کننده و راه اندازی واحدهای تولیدی و کشاورزی غیرفعال است.

 در این مراسم دفتر فروش واحد فناور دنیای هوشمند آوا با برند اویو نیز افتتاح گردید.

مهدی یار شیدائی عضو هیئت مدیره  شرکت دنیای هوشمند آوا گفت: این شرکت با محصولات الکترونیکی به مدیریت هوشمندانه انرژی و پایش مصرف انرژی (آب ، برق، گاز ) در جهت جلوگیری از خاموشی ها می پردازد و در ادامه به برخی از پروژه های انجام شده از قبیل: سازمان بازرسی کل کشور، شرکت ایران مال، بانک مسکن، سازمان آب، وزارت نیرو، دیتا سنترهای بانک و مانیتورینگ بانکهای مرکزی، شهرداری تهران و ...  اشاره نمود.