Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

محصول شرکت یسناپارس همزمان با افتتاحیه مرکز توسعه فناوری تیراژ رونمایی شد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


محصول شرکت یسناپارس همزمان با افتتاحیه رسمی مرکز توسعه فناوری تیراژ در تاریخ ۹۹/۱۱/۱۴ رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از پردیس فناوری اطلاعات و ارتباطات، همزمان با افتتاحیه مرکز توسعه فناوری تیراژ با حضور  دکتر ستاری معاون  فناوری رئیس جمهور، بهره برداری از نرم افزار مدیریت پروژه مپ، محصول جدید شرکت یسناپارس، توسط دکتر ستاری با همراهی استاندارخراسان رضوی، رئیس پارک علم و فناوری خراسان و مدیر  پردیس فناوری اطلاعات رونمایی گردید.

نرم افزار مدیریت پروژه مپ با به روزترین تکنولوژی های برنامه نویسی، به صورت کراس پلتفرم است که برپایه معماری میکروسرویس و کانتاینرهای داکر توسعه داده شده است و بر روی لینوکس و ویندوز و macOS قابل اجراست و از نظر بهره برداری نیز طبق  استانداردهای بین المللی مدیریت پروژه  تحلیل شده است.

نرم‌افزار جامع مدیریت پروژه مپ، قابلیت مدیریت پروژه در حوزه های مختلف را دارد و این امکان را به مدیران پروژه می‌دهد که بتوانند جهت مدیریت طرح و یا مدیریت پورتفولیوی پروژه نیز از آن بهره ببرند و موفقیت پروژه‌هایشان را در انطباق با اهداف و انتظارات تعیین شده، تضمین نمایند. چند زبانه بودن پلتفرم نرم‌افزاری مپ نیز محدودیت جغرافیایی کاربرد آن را از بین برده است. نقاط تمایز متعدد این نرم‌افزار با سایر نرم‌افزارهای مدیریت پروژه داخلی و خارجی شناخته شده، برگ برنده دیگری برای این محصول دانش بنیان به شمار می‌رود.