Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

با استقرار ۱۱ شرکت فناور و دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات افتتاح شد؛
ساختمان تیراژ پارک علم و فناوری خراسان

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


ساختمان تیراژ پارک علم و فناوری خراسان روز سه شنبه ۱۴ بهمن ماه ۱۳۹۹ با حضور دکتر سونا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و محمدصادق معتمدیان، استاندار خراسان رضوی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از مرکز پردیس فناوری اطلاعات و ارتباطات، رئیس پارک علم و فناوری خراسان در حاشیه مراسم رونمایی از ساختمان تیراژ پارک علم و فناوری خراسان گفت: این ساختمان با استقرار 11 شرکت فناور و دانش ‌بنیان افتتاح شد و در حال حاضر حداقل 70 نفر در این ساختمان مشغول فعالیت هستند.

رضا قنبری افزود: این ساختمان با مساحت ۱۵۰۰ مترمربع ظرف یک ماه آماده‌سازی شده و از مهر امسال شرکت‌های فناور و دانش‌ بنیان در آن مستقر شده‌اند.

وی ادامه داد: هزینه راه‌اندازی این مرکز پنج میلیارد ریال است و هدف از اجرای آن ایجاد فضاهای مشترک برای استفاده واحدهای فناور از جمله اتاق جلسات، سالن آموزش و نیز هم‌افزایی و تعامل هرچه بیشتر شرکت‌های فناور و دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات با حضور در کانون شهری است.

رئیس پارک علم و فناوری خراسان گفت: این ساختمان در راستای توسعه فضاهای فیزیکی برای استقرار شرکتهای فناور و دانش‌بنیان حوزه فناوری اطلاعات و حوزه نرم پارک علم و فناوری خراسان و استفاده از ظرفیت ساختمان های کم استفاده در اداره کل فنی و حرفه ای استان، طی تفاهمنامه ای با این اداره مورد استفاده قرار گرفته است.

شایان ذکر است شرکت های دانش بنیان و فناور زیر در حال حاضر در این ساختمان استقرار دارند:

آریا صنعت هوشمند اسپاد

پارس اطلس

سبنا پردازش حسیب

تحقیق و توسعه یسنا پارس

داده گستران پژواک آریا

پیشگامان عرصه آموزش رامان صدرا  (بیان نو)

شبکه ارتباطات ارتاک توسعه (مشهد هاست)

توسعه کسب و کار جستجوگران آسایش آذین

ایده پردازان الکترونیک البرز (بهروب)

بوم توسعه ایده پردازان دایا (باغبوم)

پایا توس آب رادین