Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

مدیرعامل شرکت آبفا مشهد و هیات همراه از شرکت پایاتوس آب رادین بازدید کردند

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


مهندس حسین اسماعیلیان مدیرعامل شرکت آبفا مشهد به همراه ۱۳ نفر متشکل از معاونت ها، مدیران ارشد و کارشناسان خود شامل معاونت امور مشترکین، معاونت بهره داری، مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی و کارشناسان مربوطه، معاونت برنامه ریزی، مدیر آبفا منطقه ۵، مدیر دفتر انفورماتیک، مدیر بخش درآمد و مدیر حراست شرکت آبفا مشهد از دستاوردها و فعالیت های شرکت پایاتوس آب رادین بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از اداره توسعه بازار و پروزه ها؛ این بازدید از شرکت پاباتوس آب رادین، مستقر در ساختمان تیراژ (تحت نظارت پارک علم و فناوری خراسان) و با هدف اطلاع و بررسی دستاوردهای گروه مروجین مصرف بهینه آب در حوزه فرهنگ‌سازی مصرف بهینه آب در سطح شهر و روستاهای شهرستان مشهد صورت گرفت.
گفتنی است که شرکت پایاتوس آب رادین از سال 1396 تاکنون مدیریت و راهبری گروه مروجین فرهنگ مصرف بهینه آب در کلان‌شهر مشهد را برعهده داشته است و تاکنون اقدامات متنوع و خلاقانه ای را در آبفا مشهد رقم زده است.
در ابتدای بازدید دکتر سلیمانی مدیرعامل و مهندس حقیقی معاونت آموزش شرکت پایا توس آب رادین به ارایه گزارش مفصلی از اقدامات متنوع آموزشی، فرهنگی و ترویجی در سطح روستاها و شهرستان و همچنین فعالیت در فضای مجازی  پرداختندکه مورد استقبال و تقدیر مدیرعامل و معاونت های شرکت آبفا مشهد قرار گرفت.
طبق گزارش اعلام شده تاکنون گروه مروجین به 170 روستای شهرستان مشهد و حدود 19000 مشترک روستایی مراجعه و فرهنگسازی صورت پذیرفته است.
همچنین با توجه به شرایط محدود در دوران کرونا تاکنون اقدامات متنوعی همچون برگزاری کلاس های آموزشی حضوری و مجازی در مدارس شهری و روستایی، رسیدگی به شکایات آبریزی، گشت های میدانی تولید محتوا و انتشار در شبکه های مجازی تحت برند سونرژی(سامانه آموزش مصرف بهینه آب و انرژی)، تولید تیزرهای آموزشی، برگزاری نمایشگاه های عکس در ادارات دولتی و... انجام شده است.
در پایان ساناز حسینیان نژاد رئیس اداره توسعه بازار پارک، سایر زمینه های همکاری با پارک علم و فناوری خراسان در زمینه رفع نیازهای فناورانه، استفاده بهینه از ظرفیت مروجین در پیشبرد اهداف مشترک، ضرورت حمایت از ایجاد شتابدهنده تخصصی در حوزه فناوری های مرتبط با آب و فاضلاب را  طرح نمود.
در پایان مقرر شد حمایت از ظرفیت شرکت پایا توس اب رادین به عنوان شتابدهده این حوزه با حضور مسئولین پژوهش شرکت آبفا و متولیان امر در پارک علم و فناوری خراسان مورد بررسی قرار گیرد.

در انتها از (سامانه پیمایش و تحلیل روستایی شهرستان مشهد) که توسط شرکت پایاتوس آب رادین تهیه و تولید گردیده نیز بازدید صورت گردید. سامانه مذکور ضمن جمع آوری و تجمیع اطلاعات روستاهای شهرستان مشهد به تحلیل مشکلات فرهنگی و اجتماعی دز حوزه مصرف بهینه آب و مدیریت مصرف می پردازد.