Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

آیین افتتاحیه دکوراچی برگزار شد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


در روز چهارشنبه، ۱ بهمن ماه ۱۳۹۹، در یک مجلس صمیمی از تمام کسانی که در راه خلق پلتفرم دکوراچی سهیم بودند قدردانی گردید.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از پردیس فناوری اطلاعات و ارتباطات، چهارشنبه 1 بهمن ماه 1399، در یک مجلس صمیمی از تمام کسانی که در راه خلق پلت‌فرم دکوراچی سهیم بودند قدردانی گردید.

مجموعه دکوراچی در سال 1393 با نام "ردپنل" در قالب یک کارگاه تولیدی کوچک در شهرک صنعتی توس مشهد پایه‌گذاری و کار خود را با تولید پنل‌های مشبک و سه بعدی آغاز کرد. 
دکوراچی پس از 5 سال فعالیت رو به رشد، در مهرماه سال 1398 اقدام به ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت های مشهد با نام "بستر تجارت الکترونیک اسپاد"  نمود. پس از آن در تاریخ 1398/09/03 موفق به دریافت مجوز واحد فناور از پارک علم و فناوری خراسان و مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات شده و هم اکنون به فعالیت خود در مرحله رشد ادامه میدهد. در همین راستا، شرکت بستر تجارت الکترونیک اسپاد در حال انجام اقدامات جهت اخذ مجوز دانش بنیانی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز می باشد.

مدیرعامل این شرکت افزود: ما سال های زیادی با برند "ردپنل" فعالیت می کردیم؛ که نشان دهنده محصول اصلی و قدرت ما در بازار دکوراسیون بود.
در حال حاضر، زیر ساخت های ردپنل توسعه یافته و در حال تبدیل شدن به بزرگترین پلتفرم داخلی حوزه دکوراسیون، و  درصدد ارائه خدمات متنوع تر به جامعه گسترده تری از افراد هستیم، از این رو به نظر می رسید برند "ردپنل" پاسخگوی نیاز ما در این راستا نبوده و تصمیم بر ایجاد برند جدید گرفته شد.

"دکوراچی" نماد وسعت کاری ما در حوزه دکوراسیون، تخصص و مهارت در این حوزه، و توانائی ارائه خدمات به طیف وسیعی از فروشگاه ها و تأمین کنندگان صنعت دکوراسیون می باشد. این پلتفرم یک قدم کوچک برای ارتقا صنعت دکوراسیون و مبلمان در ایران بزرگ است.
"پیش به سوی همبستگی صنعت گران داخلی، دسترسی همگانی به دکوراسیون های ناب، و بازار های جهانی"
منتظر رونمایی از محصولات و خدمات جدید پلتفرم #دکوراچی باشید.

راه های ارتباطی این مجموعه:

https://t.me/decorachi_com

https://www.instagram.com/decorachii/

https://decorachi.com/