Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

مدیر کل سیاستگذاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از ساختمان توسعه فناوری تیراژ بازدید کرد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


مدیر کل سیاستگذاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جناب آقای دکتر کشمیری، روز پنج شنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۳۹۹ از شرکت های مستقر در ساختمان توسعه فناوری تیراژ بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از مرکز پردیس فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیر کل سیاستگذاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جناب آقای دکتر کشمیری، روز پنج شنبه 16 بهمن ماه 1399 از شرکت های مستقر در ساختمان توسعه فناوری تیراژ بازدید کردند. 

رئیس پارک علم و فناوری خراسان در حاشیه این بازدید از ساختمان تیراژ پارک علم و فناوری خراسان گفت: این ساختمان با استقرار 11 شرکت فناور و دانش ‌بنیان افتتاح شد و در حال حاضر حداقل 70 نفر در این ساختمان مشغول فعالیت هستند.

وی افزود: این ساختمان با مساحت ۱۵۰۰ مترمربع ظرف یک ماه آماده‌سازی شده و از مهر امسال شرکت‌های فناور و دانش‌ بنیان در آن مستقر شده‌اند.

شایان ذکر است شرکت های دانش بنیان و فناور زیر در حال حاضر در این ساختمان استقرار دارند:

آریا صنعت هوشمند اسپاد

پارس اطلس

سبنا پردازش حسیب

تحقیق و توسعه یسنا پارس

داده گستران پژواک آریا

پیشگامان عرصه آموزش رامان صدرا  (بیان نو)

شبکه ارتباطات ارتاک توسعه (مشهد هاست)

توسعه کسب و کار جستجوگران آسایش آذین

ایده پردازان الکترونیک البرز (بهروب)

بوم توسعه ایده پردازان دایا (باغبوم)

پایا توس آب رادین

این ساختمان در راستای توسعه فضاهای فیزیکی برای استقرار شرکتهای فناور و دانش‌بنیان حوزه فناوری اطلاعات و حوزه نرم پارک علم و فناوری خراسان و استفاده از ظرفیت ساختمان کمتر مورد استفاده در اداره کل فنی و حرفه ای استان طی تفاهمنامه با این اداره مورد استفاده قرار می‌گیرد.