Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

با حضور مدیر پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد؛
محصول جدید شرکت دانش بنیان پیمان خطوط شرق رونمایی شد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


محصول جدید و دانش بنیان شرکت دانش بنیان پیمان خطوط شرق با عنوان PKS-RTU۵۲۰ با حضور مهندس منبتی، مدیر پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان، به نقل از شرکت پیمان خطوط شرق؛ در این مراسم که همزمان با میلاد با سعادت حضرت امام محمد باقر(ع)، در روز شنبه 25 بهمن ماه 1399 برگزار شد، ضمن رونمایی از محصول جدید، از توسعه زیرساخت های دپارتمان تحقیق و توسعه، تجاری سازی وعملیات تولید نیز بازدید به عمل آمد.

در این بازدید ضمن تقدیر از شایستگی های مجموعه های دانش بنیان، بر تخصص گرایی، جوان گرایی و تکیه بر تجربیات داخلی در بومی سازی دانش و فناوری روز به عنوان یکی از راه های برون رفت از مسائل و مشکلات کنونی کشور و بی اثر ساختن تحریم ها تأکید شد.

همچنین در ادامه، طرح مرکز دیسپاچینگ و مدیریت مصرف و بهینه سازی انرژی ارائه شد و به توجیه فنی و ریالی طرح، بیان مزایا و کارکردهای ویژه آن در کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری پالایشگاه پرداخته شد.

مهندس منبتی در این مراسم ضمن تأکید بر حمایت همه جانبه شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد از محصولات داخلی و شرکت های دانش بنیان، به اهمیت موضوع بهینه سازی مصرف انرژی که در قالب سیاست های اقتصاد مقاومتی تشریح گردیده اشاره کرد.

در خاتمه دکتر مدنی مدیرعامل شرکت پیمان خطوط شرق درخصوص تعاملات و همکاری های مشترک دو مجموعه در آینده نزدیک اظهار امیدواری کرد.