Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

مدیرعامل شرکت کیمیامحاسب شرق:
ارائه خدمات مشاوره مالیاتی رایگان به شرکت های پارک علم و فناوری خراسان

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


مدیرعامل شرکت کیمیامحاسب شرق، کارگزار مالی و مالیاتی پارک علم و فناوری خراسان اظهار کرد: وقتی برای مشاوره به ما مراجعه شود، از صفر تا صد و تا پایان مرحله نهایی بسته شدن پرونده، کنار آن ها بوده و با مشاوره های تخصصی راهنمایی شان خواهیم کرد. همچنین به شرکت های عضو پارک علم و فناوری خراسان به صورت رایگان، مشاوره مالی و مالیاتی ارائه می دهیم.

مجید ترابی مدیرعامل شرکت کیمیامحاسب شرق در گفت‌وگو با روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان گفت: شرکت ما در دهه 90 تاسیس شد و پیش از این بنده به طور حقیقی در حوزه حسابداری و امور مالیاتی و نیز به عنوان مدرس حسابداری مالی و مالیاتی و صنعتی در آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای فعالیت داشتم. اکنون شرکت کیمیامحاسب شرق به طور رسمی هم در زمینه حسابداری و هم مشاوره مالیاتی مشغول به فعالیت است.

وی افزود: حدود 3 سال است که به عنوان کارگزار مالی و مالیاتی پارک علم و فناوری خراسان مشغول به فعالیت هستیم و در این زمینه به شرکت های بسیاری مشاوره داده ایم.

ترابی با اشاره به اینکه "مجموعه کیمیا محاسب شرق، تاکنون به عنوان مشاور مدیرمالی شرکت های تولیدی، پیمانکاری و خدماتی نیز بوده است"، برخی از افتخارات و سوابق مجموعه خود را از جمله بازرس اداره کل فنی و حرفه ای خراسان رضوی و بازرس تعاونی بهمن ایثار استان اعلام کرد. همچنین عضویت در کمیته اعتبارات و معوقات تعاونی بهمن ایثار، موسسه مالی و اعتباری مولی الموحدین و بانک ایران زمین از دیگر سوابق این شرکت است.

وی ادامه داد: وقتی برای مشاوره به ما مراجعه شود، ما از صفر تا صد و در هر مرحله ای، کنار آن ها بوده و با مشاوره های تخصصی راهنمایی شان خواهیم کرد. این خدمات هم در دفتر واقع در شهر مشهد و هم در دفتر واقع در محل پارک علم و فناوری خراسان ارائه خواهد شد.

روال کار ما با مشتریان بدین صورت است که تا پایان بسته شدن پرونده، ما در کنارشان خواهیم بود . مدارک لازم از جمله گزارشات فصلی، ارزش افزوده، اظهارنامه عملکرد، روکش اسناد و ... برای آن ها ارسال شده و حتی زمان رسیدگی به پرونده که مشخص شد، همکاران ما به اتفاق مشتری به دارایی مراجعه می کنند و تا پایان پرونده و ارسال برگه قطعی نهایی شدن پرونده، این روال ادامه خواهد داشت.

حتی پرونده هایی بوده که حدود 4 تا 5 سال هم به طول انجامیده و یا حتی اگر در هیئت های حل اختلاف، کمیسیون های 251 و دیوان عدالت اداری نیاز به پیگیری باشد، ما همچنان ما تا پایان مراحل، همراه مشتریان خواهیم بود و این نشان از اهمیت مشتری مداری برای مجموعه ماست. هدف ما این است که شرکت با آسودگی از ارسال کامل مدارک، به کار خود ادامه دهد و پس از چند سال فعالیت، دچار مشکل نشود.

در واقع خدمات شرکت کیمیامحاسب شرق را می توان چنین برشمرد:

- ارائه خدمات مشاوره مالیاتی رایگان به شرکت های پارک علم و فناوری

- انجام امور مالیاتی صفر تا صد شامل؛ تحریر دفاتر قانونی طبق آیین نامه تحریر دفاتر و قانون مالیات مستقیم؛ تنظیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده؛ گزارش فصلی (ماده 169)؛ تنظیم لوایح و دفاعی‌های مالیاتی؛ ارسال اظهارنامه عملکرد؛ ثبت اطلاعات در نرم افزار حسابداری؛ ارائه ترازنامه و صورت‌های مالی؛ روکش اسناد و ضمائم؛ دفاع و پیگیری امور مالیاتی؛

- معرفی حسابدار مالی به شرکت ها و پشتیبانی از طرف این شرکت

- مشاوره درخصوص خرید و راه اندازی نرم افزارهای حسابداری و طراحی کدینگ استاندارد

- پلمپ دفاتر روزنامه کل

شایان ذکر است مدیرعامل شرکت کیمیا محاسب شرق در توصیه به شرکت های عضو پارک خراسان گفت: هر شرکت به محض ورود به پارک نیاز است که درخصوص قوانین مالی و مالیاتی، اطلاعات کافی را کسب نماید تا پس از سال ها فعالیت، با مشکل مواجه نشود. از این‌رو، ما به طور رایگان چنین مشاوره هایی را به شرکت ها ارائه خواهیم داد.

علاقه‌مندان جهت ارتباط بیشتر و استفاده از مشاوره های تخصصی می توانند از طریق سایت زیر با این مجموعه در ارتباط باشند:

http://kimiyamohaseb.com/خدمات-ما/