Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

نیان الکترونیک به عنوان صادرکننده نمونه سال ۹۹ انتخاب شد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


در مراسم تقدیر از صادرکنندگان نمونه استان خراسان رضوی در ۱۴ اسفند ماه سال جاری در محل اتاق بازرگانی خراسان، شرکت نیان الکترونیک، عضو پارک علم و فناوری خراسان به عنوان صادرکننده نمونه سال ۹۹ انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسن، به نقل از روابط عمومی شرکت نیان الکترونیک؛ این مراسم از سوی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان رضوی و با حمایت استانداری و سازمان صمت خراسان به صورت مجازی و حضوری (محدود) و رعایت پروتکل های بهداشتی با حضور معاون وزیر صمت، استاندار خراسان رضوی و رئیس اتاق بازرگانی ایران برگزار شد.

 در این رویداد شرکت نیان الکترونیک با کسب امتیاز در بخش صادرکنندگان نمونه دانش بنیان به عنوان صادرکننده نمونه دانش بنیان استان معرفی شد.

صادرات محصولات high tech و دانش بنیان شرکت نیان الکترونیک به کشورهای حوزه CIS و MENA بوده که توانسته است ضمن دستیابی به بالاترین امتیاز فنی در بین رقبای بین المللی خود، از لحاظ کیفی و زمان تحویل محصول نیز طبق نیاز مشتری و در بهترین سطح ممکن عمل نماید.

گفتنی ست این شرکت قبل از این هم به عنوان شرکت صادرکننده نمونه دانش بنیان کشور در سالهای 1393 و 1396 از سوی وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات انتخاب و معرفی شده است.