Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

کارشناس واحد هوشمندسازی شبکه آبرسانی شرکت بهپویان:
عدم امکان ورود به حوزه صنعت؛ مشکل همیشگی دانشجویان علوم پایه

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


کارشناس واحد هوشمندسازی شبکه آبرسانی شرکت بهپویان گفت: یکی از مشکلات دانشجویان رشته علوم پایه، عدم امکان ورود به حوزه صنعت و مسائل کاربردی است که خوشبختانه با همراهی دکتر قنبری و حمایت های پارک خراسان، مرتفع شده است.

سعیده امینی در گفت‌وگو با روابط عمومی پارک علم‌ و فناوری خراسان اظهار کرد: بنده فارغ‌التحصیل دکترای ریاضی کاربردی از دانشگاه فردوسی مشهد هستم و تاکنون دو مقاله JCR و سه مقاله در کنفرانس‌های ریاضی شهرهای یزد،کرمان و مراغه ارائه داده‌ام.

وی افزود: سال ۹۸ بعد از اتمام تحصیلات با کمک استادم، دکتر قنبری به عنوان کارشناس واحد هوشمندسازی شبکه آبرسانی شرکت بهپویان مسغول به کار شدم و تمام تمرکز خود را بر روی ماژول تامین و توزیع از فراسامانه هوشمندسازی شبکه آبرسانی قرار دادم.

امینی درخصوص میزان دستیابی به اهداف خود گفت: یکی از دغدغه‌های همیشگی‌ام کاربردی و مطالعاتی  بودن حوزه کاری بود که در حال حاضر این مهم محقق شده و از این بابت بسیار خوشحال هستم.

کارشناس واحد هوشمندسازی شبکه آبرسانی شرکت بهپویان تصریح کرد: یکی از مشکلات دانشجویان رشته علوم پایه، عدم امکان ورود به حوزه صنعت و مسائل کاربردی است که خوشبختانه با همراهی دکتر قنبری و حمایت های پارک خراسان، مرتفع شده است.

وی در رابطه با علت قرار گرفتن در لیست افراد موفق اظهار کرد: بنده به عنوان کارشناس واحد هوشمندسازی شبکه آبرسانی شرکت بهپویان همیشه سعی کرده‌ام که فعالیت خود را به درستی و به نحو احسن انجام دهم. همچنین پارک علم ‌و فناوری خراسان نیز توانسته با گردهم‌آوری شرکت‌ها، افراد نخبه و معرفی محصولات جهت تجاری‌سازی مسیر پیشرفت را برای همه دوستان هموار کند.

وی درخصوص عدم حرکت در مسیر کارافرینی خاطرنشان کرد: کارآفرینی و طرح ایده ‌ناب، نیازمند تجربه زیاد است. با توجه به اینکه برای ورود به حوزه صنعت نیاز به تجربه بیشتری دارم، ترجیح می‌دهم تمام تمرکز خود روی کار گذاشته تا تجربه بیشتری در این زمینه کسب کنم.