Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی از پارک علم و فناوری خراسان بازدید کرد

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


حجت الاسلام والمسلمین نصرالله پژمانفر رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی و هیئت همراه، ظهر سه شنبه دهم فروردین ماه سال ۱۴۰۰ با حضور در پارک علم و فناوری خراسان، با مسئولین این پارک و شرکت‌های دانش‌بنیان به گفت‌وگو نشست.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان؛ پژمانفر ضمن ابراز خرسندی از این بازدید و لزوم حمایت از شرکت های دانش بنیان اظهار کرد: باید فرصت ها را برای رشد و توسعه این شرکت ها توسعه داد.

مهندس سید مهدی حسینی سمنانی مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان اکسیر رایانه صبا و رئیس کمیسیون ICT استان به ارائه جامع دستاوردهای این شرکت در حوزه رمزارزها و داده‌کاوی و معرفی محصول ستاد (سامانه تحلیل اطلاعات) پرداخت.

وی همچنین به معضلات شرکت‌های دانش بنیان حوزه ICT استان و همچنین موضوع استقرار این شرکت ها اشاره کرد و خواستار توزیع عادلانه حمایت‌ها بین استان تهران و سایر استان‌های کشور شد.

مهندس هاشم مهذب مدیر برنامه ریزی و توسعه سیستم های پارک علم و فناوری خراسان نیز ضمن اشاره به موفقیت ها و دستاوردهای پارک خراسان و ممتازی این پارک در بسیاری از حوزه‌ها در کشور، اصلاح وضعیت بودجه این پارک را خواستار شد.