Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

در شرکت طاها قالب قصد داریم محصولات جدید و بیشتری را طراحی و تولید کنیم

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


مدیر R&D شرکت طاها قالب توس گفت: در شرکت طاها قالب قصد داریم محصولات جدید و بیشتری را طراحی و تولید کنیم. همچنین با افزایش و توسعه کارآفرینی، از افراد متخصص بیشتری استفاده نموده و از آن‌ها حمایت کنیم.

جواد جهان‌پور در گفت‌وگو با روابط عمومی پارک علم ‌و فناوری خراسان اظهار کرد: از سال ۷۹ وارد حرفه صنعت شدم و عضو هئیت علمی دانشگاه آزاد مشهد هستم. موفق به اخد مدرک دکترا از دانشگاه فردوسی مشهد هستم و مدت دو‌ سال در خارج از کشور دوره پسا‌دکتری را گذرانده‌ام. بعد از بازگشت به ایران در ۱۰ شرکت صنعتی فعالیت داشتم و سال۹۶ در شرکت طاها قالب توس به عنوان مدیر R&D مشغول به فعالیت شدم.

وی افزود: در سال ۹۳ دانشیار دانشگاه بودم و در حوزه رباتیک، ارتعاشات، کنترل و دینامیک حدود ۵۰ مقالات ISI داشته‌ام و کنفرانس‌های بین‌المللی و داخلی مختلفی را برگزار نموده ام.

فعالیت اصلی بنده در حوزه دانشگاه است و سال‌هاست در کنار آن با صنعت نیز در ارتباط هستم. در تمام این مدت از آموزش دانشجویان و نوع فعالیتم لذت بردم و به آن افتخار کردم.

جهان‌پور گفت: در حوزه دانشگاهی مقالات متعددی و طرح‌های پژوهشی زیادی ارائه داده‌ام. در حوزه صنعت نیز دو نمونه ثبت اختراع و ساخت انواع ربات را داشته‌ام. همچنین برای شرکت طاها قالب، انواع دستگاه‌های فیکسچر و ربات ساخته‌ام.

مدیر R&D شرکت طاها قالب توس گفت: پارک علم و فناوری خراسان با در اختیار گذاشتن فضا برای استقرار شرکت و حمایت‌هایی در این خصوص، باعث افتخار است. همچنین هماهنگی‌هایی که برای بازدید از شرکت‌ها توسط پارک انجام می‌شود، اثر بخشی زیادی در پیشرفت شرکت‌ها داشته است.

جهان‌پور اضافه کرد: هدف و برنامه‌های خود را با توجه به شرایطی که دارم، پیش خواهم برد. در شرکت طاها قالب قصد داریم محصولات جدید و بیشتری را طراحی و تولید کنیم. . همچنین با افزایش و توسعه کارآفرینی، از افراد متخصص بیشتری استفاده نموده و از آن‌ها حمایت کنیم.